Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sestdien Iecavā ar pārsteidzošu programmu norisināsies Baltā nakts 1

 Sestdien, 7. septembrī, Grāfa laukumā Iecavā un novada sporta un vēstures muzejā risināsies otrā Baltā nakts ar daudzveidīgu un pārsteidzošu programmu, ko rīko biedrība «Arhīvs».

Iecavas kultūras nama improvizācijas teātris «Artis» Valdas Prokopenko vadībā sagatavojis aizraujošu programmu, informē biedrības pārstāve Gita Kravala. Teātra jaunieši apdzīvos vecās klēts pagrabu, viņiem palīgā ieradīsies draugi no Dobeles jaunatnes iniciatīvu un veselības centra improvizācijas teātra un Bauskas bērnu un jauniešu centra improvizācijas teātra.

Muzejā varēs aplūkot Ļubovas Lapiņas akvareļus, kas tapuši Degā, Monē un Renuāra darbu iespaidā. Savas daiļrades jaunumus prezentēs Dagnija Lauva un Andris Grudauskis, piedalīsies māksliniece no Bauskas Kristīne Selane, kuras gleznu vadmotīvs šoreiz būs «Balts».

Lieliem un maziem būs iespēja turēt rokās otu un pamēģināt radīt mākslas darbus pašiem, aicina G. Kravala. Radošajās darbnīcās varēs apgleznot T-kreklus, meistarot priekšmetus Arnolda Ziemeļa «Radošajā dzelžu darbnīcā».

 Pārsteigumus būs sagatavojušas Iecavas sieviešu kluba «Liepas» dāmas, notiks dažādas sporta sacensības, varēs mieloties ar Jāņa Krūzes «Vakara zupu». Tradicionālajā krāmu tirgū īpaši gaidīti skolēni, lai par simbolisku samaksu pārdotu iepriekšējā gada skolas lietas – grāmatas, burtnīcas u. c.

Krāmu tirgus un radošās darbnīcas Grāfa laukumā sāksies pulksten 19. Jau vēstīts, ka dienā muzeja telpās risināsies otrais karikatūristu čempionāts, ko sadarbībā ar «Arhīvu» rīko šarža meistars, dizainers Bruno Bahs. Meistarklasi vadīs un darbus vērtēs karikatūrists Gatis Šļūka.

Vakara koncertā uzstāsies mūsdienu latgaliešu populārās mūzikas pārstāvis Verners Martinovs, jaunie dzejnieki, noslēgumā būs DJ Andre Crash uznāciens. Savus vīnus piedāvās degustēt Normunds Labrencis no Ogres. Viņa rabarberu vīns atzīts par labāko sauso baltvīnu grupā Latvijas Vīnkopju un vīndaru biedrības rīkotajā augļu un ogu vīnu konkursā.

«Arhīvs» durvis vērs pulksten 20, būs aplūkojama Zentas Dzividzinskas fotogrāfiju un Jura Tīfentāla gleznu izstāde «Māja upes krastā», Bauskas un Iecavas mākslas skolas audzēkņu darbi, kā arī pagājušā gadsimta beigu bērnu «pedāļmašīnu» kolekcija un muzeja jaunieguvumi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ginta

"Baltā nakts" ietvaros notiks arī programmas "Jaunatne darbībā" projekta "Tūrisma attīstības veicināšana Iecavā" noslēguma pasākumi.
Jauniešu apvienība GTA aicina piedalīties:
Darbnīca 1. - T-kreklu „Iecavas fans" dizainēšana. Gatavos kreklus varēs turpat ar knaģiem piestiprināt auklā žūrijas vērtēšanai – labākajai idejai gaidāms pārsteigums! Krāsas un otas būs, bet T-kreklu katrs aicināts atnest savējo.
Darbnīca 2. - kopējā darba „Esmu iecavnieks!" veidošana. Esam izveidojuši miniatūru sejiņu sagataves un aicinām tās izkrāsot pēc katra paša ieskatiem. Krāsas un otas būs, atliek tikai piedalīties!
Darbnīca 3. - mozaīkas „Salūts Iecavai" līmēšana. Kopīgi izveidosim lieldarbu no daudziem maziem mozaīku fragmentiem, kurus līdz ar tumsas iestāšanos, katrs varēs paņemt līdzi.

Konkurss 1. - Iecavas skatu puzles likšana uz ātrumu. Īstas sacensības ar balvu uzvarētājam!
Konkurss 2. – „Atpazīsti Iecavas novada fotoskatus", sacenšoties par precīzākajām atbildēm. Balva visszinošākajam!
Konkurss 3. - Iesēdies īpašajā „IDEJu krēslā" un paud ģeniālas idejas! Mēs palīdzēsim ar 3 jautājumiem. Lieliskākās idejas autoram tiks kāda piemiņas velte!

Jaunieši no "Idejas", iestājoties tumsai, demonstrēs pašu veidoto filmu "Iecava caur skype"

pirms 7 gadiem, 2013.09.05 15:42

Vietējās ziņas