Sestdien rīko izbraukuma vakcināciju Iecavā un Vecumniekos 5

Sestdien, 25. septembrī, tiek rīkota izbraukuma vakcinācija Bauskas novadā: no plkst. 14 līdz 18 Iecavas kultūras namā Rīgas ielā 18 un no plkst. 9 līdz 12 Vecumnieku veselības centra telpās, informē Vakcinācijas projekta nodaļas pārstāve Inga Vasiļjeva.

«Bauskas Dzīvei» I. Vasiļjeva paskaidro, ka izbraukuma vakcinācija notiek bez iepriekšējā pieraksta, «dzīvās rindas» kārībā, tās organizēšanā iesaistās pašvaldības un vakcinācijas pakalpojumu sniedzēji. Izbraukuma vakcinācijā pamatā tiks vakcinēts ar «Pfizer» vakcīnām, turklāt katrā vietā – gan Iecavā, gan Vecumniekos – būs pieejamas  arī 100 «Janssen» devas.

Iecavas kultūras nama mazajā zālē būs reģistratūra, kur sagaidīs cilvēkus. Tajā pašā telpā varēs uzkavēties gaidot savu kārtu, protams, ievērojot divu metru distanci, velkot sejas masku un izmantojot roku dezinfekcijas līdzekli. Pati pote tiks saņemta atsevišķā vietā – kultūras nama mūzikas telpā, vakcinācijas organizatorisko kārtību «Bauskas Dzīvei» skaidro Iecavas kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāja Laimrota Jaunzeme. «Vispār cilvēki izrāda interesi, jo esam saņēmuši zvanus, vai ir iespējams pierakstīties uz vakcināciju. Arī klātienē daži ir nākuši un jautājuši par vakcīnas iespējām. Cik novēroju, vairāk interesenti sliecas uz «Janssen» vakcīnu, jo tā ir vienreizēja deva,» atklāj L. Jaunzeme.

«Vakcinācijas veicināšanas procesā iesaistāmies informatīvi. Iecavas interneta vietnē tiek piedāvāta informācija par iespēju doties vakcinēties. Ir, kas to izmanto un atbalsta vakcinēšanos pret «Covid-19», citus grūti pārliecināt,» teic veselības veicināšanas koordinētājs Iecavā Ivars Jurbergs, piebilstot, ka vakcinēšanās iespējas piedāvā arī pašvaldības aģentūra «Iecavas veselības centrs» ar iepriekšēju pierakstu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas