Sestdien Rundālē risināsies vasaras sporta spēles

Tradicionālās vasaras sporta spēles Rundāles novadā notiks sestdien, 11. jūlijā, Pilsrundāles vidusskolas sporta laukumā. To sākums pulksten 11, portālu informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Kociņa.

Novada iedzīvotāji, zemnieku saimniecību pārstāvji varēs sacensties 60 metru skrējienā, lodes grūšanā, tāllēkšanā, basketbolā. Vērtēšana notiks trijās kategorijās: bērni un jaunieši vecumā no desmit līdz 18 gadiem, pieaugušie no 19 līdz 40 gadiem un dāmas un vīri vecumā virs 40 gadiem.

Kopējā vecuma grupā vērtēs vīriešu un sieviešu atspoles skrējienu. Vīrieši varēs mēroties spēkiem, atspiežoties uz skaitu, sievietes – minūti lecot ar lecamauklu. Komandas saliedētību pārbaudīs basketbolā. Bērnu un jauniešu precizitāti noteikts futbola soda sitienos, savukārt pieaugušajiem – šaušanā ar pneimatisko ieroci.

Katras disciplīnas uzvarētāji saņem piemiņas vai pārsteiguma balvas. Izdevumus, kas saistīti ar sacensību organizēšanu un vadīšanu, sedz Rundāles novada dome, atklāj K. Kociņa.

Pasākuma mērķis ir veicināt Rundāles novadā dzīvojošo un strādājošo personu fiziskās un garīgās veselības saglabāšanu, nostiprināšanu un darba spēju atjaunošanu. 
 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas