Sēžas pie stūres ar 2,99 promilēm 4

Būdams pamatīgā alkohola reibumā, kāds iecavnieks V. J. 6. jūnija pēcpusdienā izraisīja sadursmi uz ceļa A-7. Par to ziņo Bauskas rajona Policijas pārvaldes (RPP) Kārtības policijas biroja operatīvās vadības nodaļas inspektors Valērijs Markuns.RPP Ceļu policijas inspektors Andris Pizičs precizē, ka V. J. bijis pamatīgā alkohola reibumā: «Kad vajadzēja pūst elpu mēraparātā, vadītājs tik tikko spēja to izdarīt. Pie stūres vīrietis bija sēdies ar 2,99 promilēm.»Iecavā, braucot no Jelgavas puses, V. J. savu automobili «Opel» izstūrēja uz galvenā ceļa mašīnas «VW» priekšā. To vadīja kāds Lietuvas Republikas pilsonis, kurš esot devies uz prāmi Rīgā. Avārijā cietušo nav, bojāti transporta līdzekļi.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

xxx

Par Iecavu vispār nav ko runāt,drīz būs laikam jāziņo kādam augstāk stāvošam,jo Bauskā nav vērts neko teikt un Iecavā policijas vispār nav.Strādā jauni knišļi kuriem vējš uzpūš un nogāžās.Kauns par tādiem likuma sargiem.Publiskais fujjjjj.....

Bet cerams ka drīz kāds kaut ko sāks darīt.

pirms 12 gadiem, 2008.06.09 11:17

Rihards

Es redzēju šo avāriju. Jutanovs bija tik ierēbis, ka uz visiem jautājumiem atbildēja "Da"! Bet neskatoties uz savu miglaino stāvokli, atrada spēkus izteikt divdomīgus piedāvājumus, kurus var iztulkot arī kā kukuļdošanas mēģinājumu.

pirms 12 gadiem, 2008.06.09 08:47

vvvv

ka tā palasa par Iecavu tad liekas ka tur vispār nav kārtības! ka policija vispār neko nedara!nesaprotu kam mēs šķērdējam nodokļu maksātāju naudu!

pirms 12 gadiem, 2008.06.08 10:45

nnn

Lai policija padežurē vakaros un naktīs Iecavā pie baznīcas laukuma - varēs saķert veselu bariņu iereibušu jauniešu!!!!Tas notiek katru vakaru,Iecavas policija uz to nereaģē, jo visi pārkāpeji,šķiet, tiem ir pazīstami!!!

pirms 12 gadiem, 2008.06.07 20:28

Vietējās ziņas