Sēžas pie stūres reibumā

Dažiem satiksmes dalībniekiem šonedēļ nav bijuši draugi, kas neļauj sēsties pie stūres reibumā. Policijas darbinieki aizturējuši autovadītājus, velosipēdistus un mopēdistus, kuru izelpā alkohola koncentrācija pārsniedza trīs promiles, portālu informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

Uz Rundāles pagasta ceļa Dimzas–Vircava–Vairogi 15. jūnija vakarā aizturēts 1981. gadā dzimis «Citroen Xsara Picasso» šoferis, kas pie auto stūres bija sēdies 3,3 promiļu reibumā un bez vadītāja apliecības.

Bauskas novadā 17. jūnija vakarpusē apturēti divi iereibuši velosipēdisti. Īslīces pagastā uz ceļa Bauska–Bērzi–Ādžūni aizturētais 1964. gadā dzimušais riteņbraucējs bija bez vadītāja apliecības, alkohola koncentrācija viņa izelpotajā gaisā bija 3,9 promiles. Pēc brīža Bauskā, Īslīces ielā, apturēts vēl viens riteņbraucējs. 1972. gadā dzimušam velosipēdistam arī nebija vadītāja apliecības, un alkohola koncentrācija viņa izelpotajā gaisā bija 1,5 promiles.

Bauskas novada Ceraukstes pagastā uz ceļa Rīga–Bauska–Lietuvas robeža 17. jūnija vakarā aizturēts 1974. gadā dzimis mopēdists. Viņš ceļā bija devies bez vadītāja apliecības, un alkohola koncentrācija vīrieša izelpotajā gaisā bija 2,1 promile.

Rundāles novada Rundāles pagastā 17. jūnija rītā atslēgta automašīna, no tās paņemta nauda un dokumenti, nozagts arī pagalmā stāvošais velosipēds. Sākts kriminālprocess.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas