Sezonu sāk soļotāji un skrējēji

«BigBank» seriālā «Skrien Latvija» 6. aprīlī notika pirmais pusmaratona posms Rēzeknē. Reizē aizritēja arī Latvijas čempionāts desmit kilometru šosejas skrējienā.

Bauskas soļotāju treneris Ilmārs Saulgriezis informēja, ka Latvijas čempionātā Bauskas bērnu un jauniešu sporta skolas pārstāvis Ruslans Smolonskis palika otrajā vietā starp junioriem, veicot distanci 35 minūtēs un 26 sekundēs. Starp visiem dalībniekiem baušķeniekam 12. vieta.

No citiem mūsu novadu sportistiem labs sniegums arī baušķeniecei Santai Zvilnai, kas komandas SIA «Reisstrans» pusmaratonā izcīnīja 12. vietu S20 grupā, veicot distanci stundā, 46 minūtēs un 17 sekundēs.

Priecīgas vēstis atnesušas sacīkstes Čehijā. Podebradas pilsētā 4. aprīlī notika plašas un prestižas starptautiskas sacensības soļošanā «Podebrady 2015». Baušķenieks Artūrs Makars desmit kilometru distanci junioriem veica 44 minūtēs un 36 sekundēs. Sacensībās mūsu sportistam tas nodrošināja sesto vietu un ļāva izpildīt Eiropas junioru U20 čempionāta vieglatlētikā līdzdalības normatīvu. Kopā ar baušķenieku normatīvus izpildījuši vēl divi Latvijas sportisti. Eiropas čempionāts notiks Eskilstunas pilsētā Zviedrijā no 16. līdz 19. jūlijam.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas