SIA «Aiva auto» autobusiem būs jāiebrauc Bauskas autoostā 12

Bauskas novada domes deputāti beidzot nolēmuši atteikt SIA «Aiva auto» lūgumam ļaut neiebraukt Bauskas autoostā. Par to lēmums pieņemts 26. marta domes sēdē.

Juridiskās nodaļas vadītāja Modra Mākulēna sagatavotajā lēmuma projektā bija plašs skaidrojums, kādēļ pašvaldība nevar uzņēmējam ļaut pasažieru izkāpšanu un iekāpšanu organizēt Bauskas viesnīcas laukumā. Tomēr galvenais atteikuma iemesls ir nepieciešamo dokumentu neiesniegšana. Pašvaldība tā arī nav saņēmusi laukuma īpašnieces SIA «Hiponia» rakstveida piekrišanu, kurā apliecināts, ka SIA «Aiva auto» drīkst izmantot šo īpašumu.

SIA «Aiva auto» iesniegums ar lūgumu saskaņot pieturvietas izveidi ārpus Bauskas autoostas, SIA «Hiponia» piederošajā viesnīcas laukumā, skatīts komiteju sēdēs februārī un martā. Vairumā no tām deputāti neatbalstīja šādu uzņēmēja, SIA «Aiva auto» vadītāja Agra Lazdiņa, vēlmi.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

xxx

dome vieglu roku iznīcina vietējos uzņēmējus, laikam uldiņš dikti iekāro aivas maršrutus, citādi to nevar izskaidrot. parvadājumi palicis pavisam nežēlīgs biznes, viens otram rīkli gatavi pārkost, deļ lielākām dotācijām.

pirms 5 gadiem, 2015.03.28 12:05

w

Ne velti Kolužs sēž deputāta krēslā un savu labumu izsit kur vien var. Par citiem bēda maza, kad tik pašam. Bet pie mums tā ierasta parādība, mazos nosit uz ceļiem, lai ķepurojas kā var, un ja nevar, tad ar dubļainu zābaku un smaidu uz lūpām samin. Dzīvojam pēc dabas likumiem, mežā jau notiek tāpat.....

pirms 5 gadiem, 2015.03.29 12:03

mjāā

BET, ja jau visu iebraukšanas maksu autoostā atmaksā, lai ir visi autobusi pie vienas vietas:), vienīgais, kad sanāk ieguldīt ar pēcatmaksu. Protams dārgs pasākums, bet, kā paskaidrojas SMinistrijas pārstāvis, to 100% atmaksā. Izturību Aiva auto!

pirms 5 gadiem, 2015.03.28 16:41

jājā

Tas ka 100% atmaksā nenozīmē ka budžets ir no gumijas, to var pastiept un autoosta var paprasīt cik vien vēlas. Starp citu valsts budžets jau tagad nepildās un līdz gada beigām būs pilnīgās auzās, tā kā diez vai cerība uz kompensāciju pastāv. Visdrīzāk valsts paliks parādā un šis uzņēmējs būs spiests bankrotēt. Bet par to neviens neaizdomājas, vienas dienas dzīvotāji esam, it sevišķi dome.

pirms 5 gadiem, 2015.03.28 21:28

Putniņš

Katrs privāts biznesiņš ir uzņēmēja privāta problēma -gan Aiva auto, gan Aips un katrs mēģina izdzīvot un turpināt darbību.Kur tie pasažieri pie tās viesnīcas drūzmētos gaidīdami to autobusu ,jo reizēm tas laukums ir pilns ar automašīnām .Un diez vai cilvškiem ,kas ņemtu naudu no bankomāta patiktu ,ja bars cilvēku grozās apkārt.

pirms 5 gadiem, 2015.03.29 09:36

Būrītis

Putniņ, nevajag taisnoties. Dome par pasažieriem vai bankomāta lietotājiem, vai vispār par iedzīvotājiem nav domājusi nekad. Visi lēmumi tiek pieņemti par labu pašiem (Kolužam) u.c. radu vai draugu biznesiem. Ja paskatīsies vērīgi, sapratīsi ka tā arī ir.

pirms 5 gadiem, 2015.03.29 12:24

jājā

Baigais arguments pasažieri drūzmēsies ap bankomātu. Ar to laikam dome grib aizmālēt saviem vēlētājiem acis un uzkarināt makaronus uz ausīm. Bet mēs neesam muļķi, saprotam kā labā ir šis balsojums. Aiva auto maršrutos parasti brauc 2-3 pasažieri, kuri nekādu drūzmu neveido vispār. Bankomāti ir arī citās pieturās, citās autoostās, piem Rīgas autoostā ir pat banka un turpat drūzmējas milzīgs pasažieru skaits un nevienam nekas nav pret.

pirms 5 gadiem, 2015.03.29 12:52

Putniņš

jājā-pati esmu autobusu lietotšja.Nu pieņemsim ,ka tie autobusi pieturētu tajā laukumā.Piemēram: es ,kā pasažieris iebraucu Bauskā -protams iepērkos un nokārtoju savus darījumus.Kad tuvojas mājās braukšanas laiks -čāpoju uz to laukumu.Ja ir lietus ,sniegs vai saulaine svelme -es stāvu zem klajas debess ar zemē noliktām iepirkumu somām [jo nekasu soliņu vai speciālas nojumes kur patverties tur nav] Nemaz jau nerunājot par "'labierīcībām"',kuras reizēm pirms garākas braukšanas izmantoju.Vai tā būtu laba izturēšanās Aiva auto pret saviem maizes devējiem -pasažieriem?

pirms 5 gadiem, 2015.03.29 14:33

putniņam, kam nepārtraukti gribas čurāt

Putniņ, nu pačurā autoostā, RIMĪ, Topā, vai citur kur, kur vazājies, aizej tikai uz autobusa atiešanu, nestāvi stundām tur, un tie 2-3 cilvēki vienmēr atradīs, kur patverties, Ja nemaldodsiCik CCCC tad autoostā ir maksas tualete, tad jau vienalga, kas tur iet, ka tikai centiņi ripo. Paskatiet, kāda Jelgavā autoosta, bet visi dzīvi.Cik atceros, vēl nesen Kolužs vaidēja par nesaņemtajām dotācijām, viņam taču vienalga, vai valsts to dotāciju ir iedevusi, bet Aiva auto jāmaksā tūlīt un tagad,

pirms 5 gadiem, 2015.03.29 15:13

tikai 3 ?

nu ja jau tikai 2-3 cilvēki brauc ,tad jau Aiva auto ar uz tām dotācijām vien mērķē.

pirms 5 gadiem, 2015.03.29 20:41

divi

Šajā jautājumā vajadzēja veikt iedzīvotāju aptauju.Domāju, lielākā daļa saprātīgo pilsoņu būtu pret šādu budžeta naudas nelietīgu izšķērdēšanu un atbalstītu pārvadātāja vēlmi.

pirms 5 gadiem, 2015.03.29 15:34

pasažiere

ja Aiva saņemtās dotācijas iztērē citur un nevis samaksā par autoostā iebraukšanu, kam tas paredzēts, tad tas ir tāpatās kā nesaimnieciskā ģimenē - saņem naudu un nopērk dārgas smaržas nevis samaksā par komunālajiem. Tad ko tur Kolužu vainot par Aivas parādiem ? Cik tad ilgi Aiva grib vilkt savu darbību balstoties tikai uz dotācijām un pārvadājot tikai dažus cilvēkus.

pirms 5 gadiem, 2015.03.30 09:09

Vietējās ziņas