Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

SIA «Bauskas alus» grāmatvedei pasniedz apbalvojumu

Apbalvojumu «Goda zīme» pirmdien, 16. jūnijā, pasniedza SIA «Bauskas alus» galvenajai grāmatvedei Zinaīdai Jēgerei. 

Jūnija sākumā Rīgā godināja Latvijas tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu uzņēmumu darbiniekus. Apbalvojumus pasniedza nominācijās «Labākais ražotājs», «Labākais tirgotājs», «Labākais ēdinātājs» un «Labākais grāmatvedis». Tituls «Labākā grāmatvede» piešķirts SIA «Bauskas alus» galvenajai grāmatvedei Zinaīdai Jēgerei.

Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents Henriks Danusēvičs Z. Jēgerei balvu pasniedza Bauskā, jo pasākumu Rīgā viņa nevarēja apmeklēt. Gandarījumu par savas darbinieces veikuma augsto novērtējumu pauda SIA «Bauskas alus» vadītājs Vladimirs Barskovs: «Grāmatvežu darbs uzņēmumā ir mazāk redzams un dzirdams. Taču profesionāls grāmatvedis uzņēmumā ir milzu vērtība. Esam lepni, ka «Bauskas alū» tāda mums ir Zinaīda Jēgere.»

Grāmatvedes profesijā Z. Jēgere aizvadījusi 48 gadus. Viņa strādājusi kopsaimniecībā «Brunava», Mežotnes selekcijas un izmēģinājumu stacijā, Bauskas rajona lauksaimniecības pārvaldē, kā arī Bauskas PMK. No 1981. gada Z. Jēgeres darbavieta ir SIA «Bauskas alus».

«Bauskas Dzīvei» Z. Jēgere paskaidroja, ka šeit vienmēr radīti ļoti labi darba apstākļi. Uzņēmuma vadība gādājusi, lai grāmatvežiem būtu pieejamas modernākās tehnoloģijas. «Sākot darba gaitas, strādāju ar skaitāmajiem kauliņiem, tagad, protams, izmantoju datoru. Tas atvieglo darbu, taču jāatzīst, dokumentu skaits pašlaik nav salīdzināms ar agrākajiem gadiem. To daudzums ir milzīgs,» secina Z. Jēgere.

Līdztekus vadības atbalstam viņa uzteic arī savus padotos. Tieši pirmdokumentu sagatavošana visvairāk var atvieglot galvenā grāmatveža darbu. Tāpēc zinošu un atsaucīgu speciālistu komandai ir ļoti liela nozīme. Grāmatvede Ilze Kataņenko atzīst, ka Z. Jēgere ir ne tikai zinoša un prasīga speciāliste, bet arī ļoti atsaucīga, vienmēr gatava izzināt jauno un dalīties pieredzē ar kolēģiem. Uzņēmumā strādā četras grāmatvedes un galvenā grāmatvede Z. Jēgere.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas