Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

SIA «Kronis» nodod ekspluatācijā ražotnes ēku 9

Bauskas novada pārtikas ražošanas uzņēmumā SIA «Kronis» pabeigta jaunas ražotnes būve. SIA «Vesta ABM» trešdien, 31. augustā, nodeva ekspluatācijā jaunu augļu un dārzeņu pārstrādes ražotni. SIA «Kronis» valdes loceklis Aivars Svarenieks «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka jauno ēku kompleksa kopējās izmaksas ir 522 000 latu. Līdz 50 procentiem izdevumu paredzēts segt no ES fondu līdzekļiem. Būvdarbu veikšanai uzņēmējs ņēmis kredītu «SEB bankā». A. Svarenieks stāsta, ka pašlaik ēka ir uzbūvēta, taču telpās vēl nekā nav. Ir sagatavots jauns projekta pieteikums ES līdzfinansējumam iekārtu iegādei. Uzņēmums «Kronis» jaunajā cehā plāno izvērst jaunās produktu līnijas «Rundāle» ražošanu. Pašlaik nelielos apjomos «Rundāles» produkti top jau esošajā ražotnē.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

xo

Lauku uzņēmējiem ta slava tikai gribu brīdināt visus līgumus ar Sia Kronis slēdziet maksimāli uzmanīgi un korekti ,jo atkāpes no līguma var dārgi maksāt ,pēc tam telefons neatbild utt.

pirms 9 gadiem, 2011.09.27 18:45

......

Veiksmi,veiksmi un vēlreiz veiksmi!!!! Aivar,neklausies skauģus,kuri paši neko neuzdrošinās darīt. Esmu lepna.ka manā pilsētā ir plaukstošs uzņēmums-'"Kronis"!!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.09.01 14:48

Jurijs

Māksla it dzīvot un strādāt tā, lai šo krītiņu saņemtu un pēc tam atpelnītu.
Malacis.

pirms 9 gadiem, 2011.09.01 14:43

Gurijs

Prieks. Veiksmi un izdošanos arī turpmāk. Patiess lepnums par to, ka Bauskā ir tik stipri un domājoši uzņēmēji,

pirms 9 gadiem, 2011.09.01 14:41

bet

Viss jau būtu labi, bet tikai Latvijā Kroņa produkcija neparādās, viss aiziet uz ārzemēm, kur tad ir Kroņa gurķi-Vācijā. Veikalos Indijas mazie gurķīši ,burkās fasēti Sabilē , poļu marinētās bietes, poļu gaļa zem nosaukuma Lauku labumi, u.t.t. un t.j.pr.Siers no Polijas.

pirms 9 gadiem, 2011.09.01 09:45

Aivars

Slava visiem Latvijā vēl palikušajiem un ražojošajiem lauku uzņēmējiem!
Aivar, lai Taviem Sapņiem stipri Spārni!

pirms 9 gadiem, 2011.09.01 08:09

Vietējās ziņas