Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

SIA «Kvintets M» labiekārtos atpūtas zonu Iecavā

Aktīvās atpūtas zonas labiekārtošanu Iecavas novada «Spirtniekos» par 11 532 eiro (bez PVN) veiks Bauskas novada uzņēmums SIA «Kvintets M», liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā publicētais paziņojums par konkursa rezultātiem.
Konkursā startējuši divi pretendenti.

«Spirtniekos» darbus plānots veikt no šī gada 21. maija līdz 15. jūlijam. Atpūtas vietā iedzīvotāju ērtībām iecerētas vairākas pārmaiņas, informēja Iecavas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Annija Jakovļeva.

 Proti, upes krastā ierīkos pludmali, norokot zemes auglīgo kārtu un uzberot biezu grants slāni. Atpūtnieku vajadzībām izvietos pārģērbšanās kabīni, kas būs novietota uz bruģēta laukuma. Vecās atpūtas vietas koka konstrukcijas aizstās ar jauniem masīvkoka galdu un divu solu komplektiem, kur vienlaikus var sēdēt vismaz seši cilvēki. Plānots izveidot piecas atpūtas vietas aptuveni 1500 kvadrātmetru teritorijā. Ir padomāts arī par divu ugunskura vietu ierīkošanu.

Lai dažādotu bērniem brīvā laika pavadīšanas iespējas, kamēr vecāki sauļojas pludmalē, uzturas atpūtas vietās vai spēlē pludmales volejbolu laukumā, plānots uzstādīt rotaļu konstrukciju, kas apvieno vairākus elementus.

Publiskās rekreācijas zonu norobežojošo koka žogu iecerēts aizstāt ar kontūrgrāvi, gar kuru veidos dekoratīvu stādījumu joslu. Lai nodrošinātu iedzīvotāju piekļuvi publiskajai teritorijai, tiks atstātas divas grāvja pārejas vietas, kuru sānu malas paredzēts iežogot ar norobežojošām barjerām, lai pasargātu bērnus no iekrišanas tajā. Aktīvās atpūtas zonā uzstādītos atkritumu konteinerus un tualetes varēs ērti apsaimniekot – tiks nodrošināta to pieejamība smagajam autotransportam, saglabājot iebrauktuvi, kas norobežota ar paceļamu un slēdzamu metāla barjeru.

«Spirtnieku» labiekārtošanu īstenos ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) atbalstu. A. Jakovļeva precizēja, ka ELFLA finansējums šajā projektā ir 10 379,18 eiro, pašvaldības ieguldījums – 3575,05 eiro.               

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas