SIA «Vides serviss» par samazinātu maksu pieņems nolietotās autoriepas 1

Uzņēmums «Vides serviss» sadarbībā ar Bauskas novada pašvaldību no 23. līdz 28. novembrim organizē akciju, dodot iespēju novada iedzīvotājiem dalīto atkritumu šķirošanas laukumā Bauskā, Biržu ielā 8b, ar 70% atlaidi nodot četras vieglās automašīnas riepas, portālu informēja uzņēmumā.
 
Nākamnedēļ cena par vienu nododamo riepu noteikta 56 eirocenti gabalā. Akcijas laikā no vienas mājsaimniecības tiks pieņemtas četras vieglo automobiļu riepas. Lai pēc iespējas vairāk mašīnu īpašnieku varētu izmantot šo iespēju, uzņēmums novada iedzīvotājus aicina būt godīgiem un ievērot nosacījumu.
 
Pārējā laikā SIA «Vides serviss» laukumā nolietotās riepas tiek pieņemtas par maksu atkarībā no riepas diametra, maksa par vienas riepas diametrā līdz 1,4 metri nodošanu ir 1,84 eiro. Papildu informācija par atkritumu nodošanu pieejama mājaslapā www.videsserviss.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lieciniece

Pie vītolu ielas 2 mājas miskastēm jau noliktas četras riepas! Tās sarodas diennakts tumšakajā laikā. Automašīnu īpašnieki jau nabadzīgi,žēl samaksāt 0.56€ par gb.lai nodotu tās godīgi.

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.25 12:12

Vietējās ziņas