SIA «Viona» Bauskā izbūvēs lietusūdens novadīšanas sistēmas 6

Bauskas domē noslēgts līgums ar SIA «Viona» par lietusūdens savākšanas un novadīšanas sistēmas izbūvi pilsētā, portālu informēja novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece. Vairāk nekā pusmiljonu latu vērtais līgums tika parakstīts 15. maijā. Uzņēmumam «Viona» jāizbūvē lietusūdens kanalizācija saskaņā ar 2012. gadā SIA «Firma L4» izstrādāto tehnisko projektu «Lietusūdens savākšanas un novadīšanas sistēmas Bauskā». Pēc līguma parakstīšanas tiek kārtota būvatļaujas saņemšana. SIA «Viona» darbi jāpabeidz astoņu mēnešu laikā. Šis ir Latvijas un Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekts «Ilgtspējīga lietusūdens kanalizācijas apsaimniekošana Lielupes baseina vides kvalitātes uzlabošanai». Būvdarbus paredzēts veikt Kareivju, Sporta, Pilskalna (posmā no Parka līdz Kraujas ielai), Zemgaļu (posmā no Sporta līdz Kraujas ielai), Krasta, Pionieru, Strēlnieku, Miera, Liepu un Kraujas ielā. Rekonstrukcijas darbi sadalīti divās kārtās. Lietusūdens kanalizācijas sistēmas rekonstrukcija ir sarežģīts, tehnisks un precīzs pasākumu kopums. Pionieru ielas posmā tiks veikta lietusūdens kanalizācijas slēgtās sistēmas izbūve ar attīrīšanas iekārtas ierīkošanu Krasta ielā un izlaidi Mūsas upē. Slēgtā lietusūdens kanalizācijas sistēma tiks izveidota Pilskalna un Zemgaļu ielā. Pārējās ielās rekonstruēs un izveidos jaunus novadgrāvjus, atjaunos caurtekas un izbūvēs uztvērējakas, ko pievienos slēgtajai lietusūdens kanalizācijas sistēmai. Atsevišķos ielu posmos tiks veikta arī elektroapgādes un apgaismojuma tīklu rekonstrukcija.Pašvaldība 2014. gadā ir paredzējusi atjaunot šīs teritorijas ielu segumu, izbūvēt ietves un ierīkot apgaismojumu atsevišķos posmos.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

vēlētājs

Būtu jau labi, ja esošie deputāti pēc vēlēšanām ar lāpstām taisītu bedres uz ceļiem ciet, un ar spainīšiem tos lietus ūdeņus mēzt, un grāvjus tīrīt, tā jau ir tikai pašu nezidarības sekas, tagad pirms vēlēšanām, atkal jau sola - daudz vairāk pievērsīsimies tam un tam, ka tik beigās atkal nav tram ta ram 4 gadu garumā!

pirms 7 gadiem, 2013.05.18 21:25

esošie deputāti, pēc vēlēšanās varēs tīrīt tos grāvjus, jo diez vai tiem būs kas cits ko darīt???

pirms 7 gadiem, 2013.05.18 14:57

to*******

...tikai privātas, dumjas domas...
tik tiešām dumjas domas, jo lai sakārtotu pilsētā lietus ūdeņu kanalizācijas sistēmu ir vajadzīgi daudzi miljoni naudiņu, kā arī vairāku gadu neatlaidīga darba, jo tās nedaudzās ielas, kurās kaut kas tiek darīts šīs problēmas risināšanai, tāds nieks vien ir uz kopējās bēdu ielejas fona. Turklāt, ja esi izlasījis rakstu, ielās joprojām būs tie paši "smirdošie grāvīši", tikai pēc rekonstrukcijas, un diezin vai projektā ir paredzēta lietus ūdens novadīšana no katra privātā gruntsgabala, kas normālās valstīs ir obligāta prasība visiem būvobjektiem, diemžēl ne Latvijā.

pirms 7 gadiem, 2013.05.18 08:29

******

jāaaaaaaa..slikta gan , Jums, Tā dzīve...slikti kad rok ielas, slikti kad nerok...tad, kad vasarā atkal tie grāvīši pie privātmājām smirdēs - atkal būs slikti...un atkal kāds deputātelis būs vainīgs, jo....laicīgi nepaziņoja privātmāju īpasniekiem, ka konkurs bija un ir uzvarētāji...UN tās ielas tomēr raks,lai sakārtotu to lietusūdeņu un notekūdeņu sistēmu lai pilsēta nesmirdētu un nebūtu odu veselīgās kolonijas pilsētā....un tagad varat sākt zākāties, BET ..nestrādāju domē un neesmu radagabals NEVIENAM deputātelim ...tikai privātas, dumjas domas... jaukas brīvdienas, izbaudiet vasaru un neaizmirstiet ameklēt Muzeju nakts pasākums, lai, JUMS, priecīgs šis laiks....

pirms 7 gadiem, 2013.05.17 16:33

To jau, mīļais cilvēk, te visiem arī cenšas iestāstīt, ka raks tās ielas ATKAL, tāpēc nav jēgas ieguldīt lielo nuadu un tās rekonstruēt pirms šī projekta... bet vai tad kāds klausās!!!

pirms 7 gadiem, 2013.05.17 10:11

Vietējās ziņas