Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sieviešu invalīdu asociācija «Aspazija» turpina iesākto

Latvijas sieviešu invalīdu asociācijas (LSIA) «Aspazija» Bauskas nodaļa arī šajā gadā gatava jauniem darbiem. Tikai pirms dažiem mēnešiem sākot darbību mūsu pilsētā, «Aspazijas» dalībnieces jau daudz paveikušas nodaļas attīstībā, portālu informē vadītāja Inta Lāce.

Decembrī vien aizvadīti vairāki radoši notikumi. Dāmas piekritušas Rīgas «Aspazijas» uzaicinājumam doties uz Kongresu namu Rīgā un ar saviem rokdarbiem piedalīties labdarības tirdziņā. Patīkama izjūta, kā jau pēc labi padarīta darba, bija pašu izveidotās izstādes izskaņā. Darinājumu dažādība bijusi liela – šalles, rotas, pirkstiņlelles u. c.

Bauskas nodaļā iesaistītās 17 «Aspazijas» novada sociālā dienesta telpās tiekas katru trešdienu, savukārt mēneša pēdējā trešdienā tiek organizēts izglītojošs seminārs par tobrīd aktuālu tēmu.

No janvāra beigām uz mēnesi vadītāju aizvietos Benita Šmite, Vecumnieku novada Misas lietišķās mākslas studijas vadītāja. Viņa interesentiem palīdzēs apgūt filcēšanu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas