Sieviete Iecavas novadā auto stūrē 1,63 promiļu reibumā 2

Iecavas novadā, ceļa Jelgava–Iecava 31. km, 4. janvārī sieviete vadīja automašīnu «Opel Astra Caravan», būdama 1,63 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes
vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 4. un 5. janvārī saņemta informācija par 20 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 24 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 4. un 5. janvārī saņemta informācija par 177 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 118 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 46 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti 11 ceļu satiksmes negadījumi. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi un viens kriminālprocess. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un viena velosipēda zādzība.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

visiem

ļoti bieži pieķer dzērājšoferus un izskatās, ka arī daudz sievietes. Katru reizi pieķer kādu dzērumā. Traki.

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.10 15:17

Peters

Sieviete nestureja,stāvēja ceļa malā tas nenozīmēja kad stūrēja,nevajag melot,Dace kalnina

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.12 19:13

Vietējās ziņas