Sieviete Īslīces pagastā saņem elektriskās strāvas triecienu

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles novada iedzīvotājiem pagājušajā nedēļā, laikā no 27. aprīļa līdz 3. maijam, steigušies palīdzēt 94 reizes, 15 gadījumos konstatētas traumas, kas pārsvarā bijušas sadzīves rakstura, informē NMPD Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.

Bauskas novada Īslīces pagastā 1. maijā 50 gadus veca sieviete, taukvāres katlā gatavojot frī kartupeļus, ierīces bojājuma dēļ saņēmusi elektriskās strāvas triecienu. Cietusī aizvesta uz slimnīcu.

Pagājušajā nedēļā NMPD mediķi mūsu novados neesot devušies pie pacientiem ar aizdomām par «Covid-19».

Slimību profilakses un kontroles centrs 5. maijā informē, ka pēdējās diennakts laikā veikti 686 «Covid-19» testi, pozitīvs tas nav bijis nevienam cilvēkam, stacionārā miris viens pacients vecumā no 85 līdz 90 gadiem, kam bija vairākas hroniskas saslimšanas. Latvijā kopā veikti 66 150 izmeklējumi, saslimušas 896 personas, 348 izveseļojušās, 17 mirušas.

Pēdējās diennakts laikā nav stacionēti pacienti ar «Covid-19». Kopā stacionāros ārstējas 33 pacienti: 29 pacienti ar vidēji smagu, četri pacienti ar smagu slimības gaitu. No stacionāra izrakstīti 98 pacienti, tādi ir Nacionālā veselības dienesta dati.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas