Sieviete Rundālē gūst traumu šofera neuzmanības dēļ

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles novada iedzīvotājiem pagājušajā nedēļā, laikā no 13. aprīļa līdz 19. aprīlim, steigušies palīdzēt 89 reizes, deviņos gadījumos konstatētas traumas, informē NMPD Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.

Rundāles novada Rundāles pagastā 17. aprīlī ceļu satiksmes negadījumā cieta 40 gadus veca sieviete. Automobilis ietriecās stāvošā mašīnas piekabē, un blakus šoferim sēdošā sieviete sasita galvu, ietriecoties stiklā. Mediķi viņu nogādāja slimnīcā.

Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā 20. aprīlī rakstīts, ka iepriekšējā diennaktī veikti 787 izmeklējumi personām ar aizdomām par saslimšanu ar «Covid-19», infekcija apstiprināta 12 cilvēkiem. Latvijā kopā veikti 36 668 izmeklējumi, infekcija apstiprināta 739 personām.
Pēdējās diennakts laikā stacionēts viens pacients (kopā 45 pacienti), 40 pacienti ir ar vidēji smagu, pieci pacienti ar smagu slimības gaitu. No stacionāra izrakstīti 64 pacienti, tādi ir Nacionālā veselības dienesta dati.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas