Sieviete Stelpes pagastā brauc trīs promiļu reibumā un bez tiesībām

Vecumnieku novada Stelpes pagastā 21. maijā sieviete vadīja automašīnu «Opel Corsa», būdama 3,04 promiļu alkohola reibumā. Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka sievietei nav arī likumā noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt Rundāles novada Rundāles pagastā 22. maijā vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 1,73 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Arī citos mūspuses novados braucēji vadījuši transportlīdzekļus reibumā. Tā Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā 22. maijā 2004. gadā dzimis jaunietis vadīja mopēdu, būdams 1,79 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Iecavas novadā, ceļa Rīga–Bauska–Lietuvas robeža 34. kilometrā, 23. maijā 2001. gadā dzimis jaunietis vadīja automašīnu «Audi-80», būdams 2,16 promiļu alkohola reibumā. Pārbaudes laikā konstatēts, ka jaunietim nav arī likumā noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Savukārt Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā 22. maijā vīrietis stūrēja transportlīdzekli «Volkswagen Multivan» un neievēroja drošu distanci, tādējādi uzbrauca priekšā esošajai automašīnai «Volkswagen Passat Variant». Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 23. maijā saņemta informācija par desmit gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti seši administratīvo pārkāpumu lēmumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 23. maijā saņemta informācija par 144 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 82 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 46 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas