Sievietei Gailīšu pagastā no konta izkrāpj 5200 eiro 3

Bauskas novada Gailīšu pagastā 19. jūlijā kādai sievietei zvanīja līdz šim nenoskaidrota persona, kura sevi dēvēja par «SEB bankas» darbinieku, un no sievietes konta tika izkrāpti aptuveni 5200 eiro.

Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policija atkārtoti skaidro, ka nedrīkst pārlieku uzticēties svešinieku teiktajam, ir jāsargā sava personīgā informācija, nekad nevienam un nekādos apstākļos neizpaužot savas paroles, maksājumu karšu datus, drošības kodus un internetbankas lietotāja numurus.
Gadījumā, ja ir izkrāpta nauda, vispirms nekavējoties ir jāsazinās ar savu banku un pēc tam jāraksta iesniegums Valsts policijai. «Kā arī aicinām ikvienu par krāpšanās gadījumiem informēt arī savus radus, draugus, kaimiņus un paziņas, jo īpaši gados vecākus cilvēkus,» rosina D. Kalniņa.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 19. jūlijā saņemta informācija par 20 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 12 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 19. jūlijā saņemta informācija par 135 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 82 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 36 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess un viens administratīvā pārkāpuma process. Fiksēti 13 ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas un viena gājusi bojā. Reģistrēta viena velosipēda zādzība.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

m,m,m

Ir aitas,ir cirpēji.Gadiem par šo stāsta,bet mums tauta tāda tumsonība...

pirms 15 dienām, 2021.07.21 10:12

Sieviete

Nu kā var būt cilvēks tik nesaprātīgs,lai katram zvanītājam teiktu savus kodus un kontus?!Tiešām,simtiem reižu bankas brīdina,ka NEKAD neprasa nekādas ziņas pa telefonu vai e-pastā!

pirms 15 dienām, 2021.07.21 12:05

Vīrietis

Jā piekrītu par aitām, bet tauta pat nevar iedomāties cik rafinēta un izsmalcināta ir mūsdienu krim. pasaulē!

pirms 15 dienām, 2021.07.21 16:00

Vietējās ziņas