Siltummezgla uzstādīšanai sporta namā «Dartija» novirzīs 13 299 eiro

Siltummezgla uzstādīšanas maksas segšanai Iecavas novada pašvaldības iegādātajā sporta namā "Dartija" 2019.gada budžetā tiks paredzēti 13 299 eiro, lēmusi novada domes Finanšu komiteja.

2018.gadā pašvaldības SIA "Iecavas siltums" sporta namā veikusi siltummezgla izbūvi un ēku pieslēgusi centralizētajai siltumapgādes sistēmai. Ņemot vērā, ka sporta skola ir pašvaldības īpašums, uzņēmums lūdzis deputātus rast iespēju 2019.gada budžetā ieplānot 13 299 eiro siltummezgla projektēšanas un uzstādīšanas izmaksu segšanai.

Komitejas deputāti lūgumu atbalstījuši. Lēmums vēl būs jāapstiprina domes sēdē.

Jau vēstīts, ka rudenī bija iekavējusies apkures pieslēgšana Iecavas sporta namam, ko pašvaldība pērn iegādājusies no sporta un atpūtas kooperatīvās sabiedrības "Dartija". Par vienotās apkures sistēmas izveidi objektā domē spriests jau 2017.gadā, kad domes komiteju sēdēts skatīts jautājums par sporta nama iegādi, jo pirms tam sporta nams apkurināts ar malku. Darbiem objektā bijā jānoslēdzas oktobrī, taču tie iekavējušies.

"Iecavas siltuma" valdes loceklis Juris Drizļionoks aģentūrai LETA stāstīja, ka sporta namā strādāja SIA "DGS" algotais apakšuzņēmums. Līgums par darbu veikšanu parakstīts augustā, un tā summa ir 40 890 eiro.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas