Simtgades loterijā baušķenieks laimē 10 000 eiro 1

Bauskā īsi pirms Lieldienām, 16. aprīlī, laimēti 10 000 eiro «Latvijas Loto» «Simtgades loterijā». Laimīgā  biļete iegādāta SIA «Narvesen Baltija» Bauskā, Pionieru ielā, par to informē «Latvijas Loto».

Veiksminieks – jauns vīrietis – atklāj, ka loterijas biļetes ir pircis ļoti reti. Šoreiz gadījies tā, ka ar savu onkuli devies iepirkties un tēvocis veikala kasē iegādājies loterijas biļeti sev. Arī veiksminieks nolēmis sekot onkuļa piemēram un nopircis vienu biļeti. Laimīgais simbols pārsteidzis biļetes viducī, un pirmā reakcija bijusi liels šoks. Laimīgais simbols bija novuss. Konkrētu plānu laimesta izmantošanā jaunajam cilvēkam pagaidām vēl neesot, bet apņēmība ir to iztērēt pēc iespējas lietderīgāk. «Simtgades loterijā» nodokļi no laimestiem netiek ieturēti. «Simtgades loterija» vēl turpinās, biļete maksā piecus eiro.

Tas ir lielākais laimests Bauskā kopš 2015. gada, kad «Keno» tika laimēti 12 001,20 eiro. Ar lielajiem laimestiem (virs 5000 eiro) uz Latvijas kartes var iepazīties šeit: https://www.latloto.lv/lv/page/laimesti-uz-kartes/

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas