Sirmgalve Bauskā nejauši gūst ķīmisku acu apdegumu 2

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles novada iedzīvotājiem pagājušajā nedēļā, laikā no 16. decembra līdz 22. decembrim, steigušies palīdzēt 98 reizes, 16 gadījumos konstatētas traumas, kas lielākoties gūtas sadzīvē, informē NMPD Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.

Bauskā 21. decembrī 80 gadus veca sieviete nejauši iešļakstījusi sev acīs veļas balinātāju «Ace». Stacionēta apmierinošā stāvoklī ar acu ķīmisku apdegumu.

Savukārt Vecumnieku novada Vecumniekos 21. decembrī divus gadus veca meitenīte kritusi no trim pakāpieniem, viņa sasitusi galvu un apakšlūpu, bijis arī zoba lūzums. Uz slimnīcu aizvesta apmierinošā stāvoklī.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

nesaprotu

nesaprotu, kādēļ attiecībā uz cilvēkiem, kuriem ir daudz gadu, jālieto tāds vārds kā "sirmgalve", "sirmgalvis". Tad jau arī "plikgalvis", "vienrocis", "klibiķis", "netīrdrēbis".... uttt. ... Manuprāt, "žurnālists"" nedrīkst atļauties lietos šādus vārdus. Tas nav profesionāli, tas nav ētiski, ...

pirms 12 mēnešiem, 2019.12.23 12:48

Piekrītu

Jā, tiešām! Zinu kundzes, kurām mati vispār nesirmo. Zinu arī kundzes cienījamos gados, kuras matus regulāri krāso un viņām mati izskatās krietni labāk kā vienai otrai trešai bezgalīgai 30-40-gadniecei. Tā lūk!

pirms 12 mēnešiem, 2019.12.23 15:53

Vietējās ziņas