Sirsnīgā gaisotnē aizrit labdarības koncerts Īslīcē

Piektdien, 25. septembrī, Īslīces kultūras namā aizritēja labdarības koncerts «Spārnus veidojam kopā». Tika vākti ziedojumi biedrībai «Ābulis», ģimenēm, kurās ir bērni vai jaunieši ar funkcionāliem traucējumiem. Labdarības koncertu organizēja biedrība «Laiks jauniešiem» kopā ar Codes, Dāviņu un Īslīces pagasta aktīvajiem jauniešiem.

Saulainajā un siltajā atvasaras vakarā uz Īslīces kultūras namu devās daudz ļaužu. No biedrības «Ābulis» bija 30 cilvēku, nāca arī tie, kas gribēja dzirdēt koncertu un atbalstīt līdzcilvēkus ar savu ziedojumu. Aktivitātes sākās pagalmā, kur radošā apvienība «Pasaku nams» sarīkoja lielu burbuļu pūšanu, arī katram atnākušajam bija iespēja izmēģināt savu roku to veidošanā.

Tikmēr kultūras nama telpās palēnām sanāca koncerta klausītāji. Organizatori ņēma vērā Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijas saistībā ar «Covid-19» izplatību. Piesardzības pasākumi klaiņojošā vīrusa dēļ tika ievēroti ar vislielāko rūpību.
Mazos apmeklētājus priecēja multfilmu varoņi zilie smurfi, kas sāka koncertu. Pasākumu vadīja un mūziķus pieteica Kaspars Kalējs un Denisija Šteinberga. Sev tīkamu mūziku koncertā varēja baudīt jebkuras paaudzes pārstāvis. Īslīcē uzstājās Latvijā pazīstami un iemīļoti mūziķi – Varis Vētra, Normunds Rutulis, Miks Dukurs, Arturs Gruzdiņš, Rūta Dūduma-Ķirse, Deniss Stepanovs, kā arī mūspuses grupas – «Carnelian», «Bekars» un popgrupa «Sapnītis».

Kad izskanēja pēdējā dziesma un aplausi, tika paziņots, ka vairāk nekā 280 apmeklētāju kopā saziedojuši 843,55 eiro, kas tika nodoti I. Ūbelei. Biedrības «Ābulis» vadītāja ar grūtībām valdīja aizkustinājuma asaras, viņa sauca vārdos klātesošās mammas un viņu bērnus. «Mums vēl ir tik daudz Gaiziņu, kuros uzkāpt! Mums noderēs. Paldies!» pateicās I. Ūbele.

Dziesmas Īslīces kultūras namā skanēja līdz pulksten desmitiem vakarā, burbuļu pūšanas stundu un pēc tam trīs stundu koncertu izturēja teju visi apmeklētāji un pēc koncerta projām gāja ar gandarījumu un prieku par labi pavadītu laiku.


 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas