Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sirsnīgi aizrit bērnu talantu konkurss «Kurmenes dimantiņi»

Vecumnieku novada Kurmenes tautas namā 22. martā veiksmīgi aizritēja talantu konkurss «Kurmenes dimantiņi». Tas tika rīkots otro gadu.

Skates 11 dalībniekus vērtēja žūrija – kultūras iestādes vadītāja Sarmīte Ķīse, pagasta amatierteātra «Kurmene» vadītāja un novada domes deputāte Gunta Drezova un amatierkopas dalībnieks Jānis Krēgers (priekšsēdētājs). Pasākumu vadīja atraktīvā Pepija Garzeķe. Tās lomā iejutās biedrības «Kurmenes viļņi» dalībniece Vineta Andrejeva – sarīkojuma iniciatore un galvenā organizatore.

Konkursa scenārijs bija rūpīgi pārdomāts. Pirms katra priekšnesuma Pepija Garzeķe raksturoja mazos māksliniekus. Pamanāmi bija vienojoši elementi. Skatuves pavasarīgajā noformējumā spīdēja dimantiņu dekori, žūrija balsoja, paceļot dimantus. Lielākoties dalībnieku pulkā bija vietējie bērni, daži pusaudži. Jaunākajam māksliniekam bija vien seši gadi.

Konkursantu talanti bija dažādi. Viņi dziedāja, spēlēja mūzikas instrumentus, dejoja, runāja dzeju, rādīja ķīmijas eksperimentu un veidoja ar roku pirkstiem, pūta ziepju burbuļus.

Kaut skatītāju nebija daudz – mammas, pāris tētu, vecmāmiņas un bērni –  viņi aktīvi ar aplausiem atbalstīja ikkatru dalībnieku. Žūrijas vērtējumi bija saudzīgi un uzmundrinoši, izceļot labāko. Kopumā sarīkojums izvērtās ļoti sirsnīgs un personisks, valdīja mājīgi omulīga gaisotne, kas raksturīga mazām apdzīvotām vietām.

«Mūsu bērns bija jaunākais dalībnieks – Daniels Kožemjakins. Mēs šajā konkursā piedalījāmies jau pagājušajā gadā. Dēlam ir ļoti laba balss. Viņš pats izvēlējās dziesmu. Internetā sameklējām vārdus un mācījāmies. Mums ļoti patīk šis pasākums, tas ir vajadzīgs. Bērnam attīstās balss un talants, tā ir iespēja uzstāties publikas priekšā,» pastāstīja māmiņa Solvita. Kopā ar viņu tautas namā bija ieradies tētis un ome.

Pasākumu organizēja biedrība «Kurmenes viļņi», kur valdes priekšsēdētāja ir Kristīne Jansone, ar sadarbības partneru atbalstu. Sarīkojuma norises telpas nodrošināja tautas nams, balvu fondu finansēja uzņēmējs Edgars Gulbis, konkursa dalībniekiem un apmeklētājiem cienastu sagatavoja sabiedriskās organizācijas dalībnieces Irēna Samule un Daina Asupe.

KONKURSA NOMINĀCIJAS

Lustīgākais priekšnesums – Kitija Andrikaite un Elīna Vecmane.

Aizraujošākais – Elīza Saule Jansone.

Spilgtākais – Miervaldis Jānis Jansons.

Sirsnīgākais – Agnija un Samanta Ābelītes.

Mākslinieciskākais – Jānis Kristiāns un Egija Saules.

Atraktīvākais – Egija un Alise Cēnes.

Jautrākais – Patrīcija Leina Andrejeva.

Skanīgākais – Paula Andrejeva.

Dedzīgākais – Daniels Kožemjakins.

Skatītāju simpātiju balva – Egija Saule.

«Kurmenes dimantiņš» – Daniels Kožemjakins.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas