Skaistkalnē aiztur nelegālos vjetnamiešus 4

Robežsargi Skaistkalnē aizturējuši 12 vjetnamiešus, portālu informē Valsts robežsardzes koordinācijas un sabiedrisko attiecību nodaļas galvenā inspektore Jevgēnija Pozņaka.

Valsts robežsardzes Rīgas pārvaldes robežsargi 28. jūnijā Latvijas un Lietuvas pierobežā aizturēja 12 Vjetnamas pilsoņus un divus pārvadātājus. Veicot imigrācijas kontroli, Vecumnieku novada Skaistkalnes pagastā uz autoceļa Ķekava–Skaistkalne pārbaudei apturēja divas no Latvijas uz Lietuvu braucošas mašīnas. Automobili «Opel Vivaro» vadīja Latvijas valstspiederīgais, savukārt «VW Passat» pie stūres sēdēja Latvijas pilsonis. Automobiļos bija 12 Vjetnamas pilsoņi bez derīgiem ceļošanas dokumentiem.

Policija visas personas aizturēja. Sākts kriminālprocess par nelikumīgu personu pārvietošanu pāri valsts robežai un par apzinātu personu nodrošināšanu ar iespēju nelikumīgi uzturēties Latvijas Republikā.

J. Pozņaka piebilst, ka šī gada nepilnos sešos mēnešos par nelikumīgu «zaļās» robežas šķērsošanu robežsargi aizturējuši 136 nelegālos imigrantus. No tiem 100 bijuši Vjetnamas pilsoņi. Pērn gada laikā aizturēti 139 nelegālie imigranti.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

ku kū

saprotu -nelegālie imigranti, bet nelegālie vjetnamieši kaut kas jauns!

pirms 5 gadiem, 2015.06.30 13:45

:)

Viņi brauca pie saimnieka uz lauka zemenes lasīt!

pirms 5 gadiem, 2015.06.30 14:57

Vietējās ziņas