Skaistkalne brīvi atvērta pasaulei 9

Skaistkalnieši ar pozitīvām atsauksmēm uzņēmuši ziņu par pagasta interneta mājaslapas izveidi.

«Nu mēs arī esam iekļuvuši lielajā tīmeklī. Ceru, ka vairāk varēs uzzināt par pagastā notiekošo, par izklaidi, sporta sacensībām. Te ir informācija par pagasta vēsturi, šodienas statistika, tas ir labi,» šādi par jaunizveidoto interneta mājaslapu izteicās «Bauskas Dzīves» uzrunātie skaistkalnieši. Skaistkalnes pagasta padomes priekšsēdētājs Jānis Kalniņš «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka atbildīgā par šo projektu ir pagasta attīstības plānotāja un sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Šileika. Mājaslapas uzturēšana pašvaldībai mēnesī izmaksā ap 80 latu.«Ideja par mājaslapu virmoja jau labu laiku, tā reāli sākām to gatavot pirms pāris mēnešiem. Galvenais tās uzdevums ir sniegt visdažādāko informāciju interesentiem, kuri interneta meklētājos uzrakstīs mūsu pagasta vārdu. Gaidot novada izveidi, mēs šādā veidā ceram saglabāt savu, pagasta identitāti. Kaut gan to noteiks ne jau internets, bet gan skaistkalniešu darbi,» tā «Bauskas Dzīvei» stāstīja D. Šileika. Viņa arī piebilda, ka ir daudz interesantu ieceru, par kurām ar interneta starpniecību varētu informēt interesentus. Pēc robežas atvēršanas ar Lietuvu reālāka kļuvusi iespēja sadarboties ar Biržu tūrisma informācijas centru. Skaistkalnieši šovasar cer uz tūrisma plūsmas palielināšanos. Ir tikai jāatrisina viena problēma – viesu un caurbraucēju ēdināšana. Skaistkalnē nekādi nesokas ar kafejnīcu, ēdnīcu biznesu. Pašlaik, iepriekš vienojoties, maltīti var pasūtīt vidusskolas ēdnīcā. Taču ir jādomā arī par neplānotiem pusdienotājiem. Dace cer, ka ar interneta mājaslapas palīdzību būs lielāka iespēja iepazīt skaistkalniešus: «Mums ir daudz interesantu, radošu personību, par kurām noteikti var stāstīt citiem. Ceru, ka tekstiem par šiem cilvēkiem arī atradīsies vieta jaunajā portālā. Piemēram, mūsu dzejniece Olita Simaško. Daudzi noteikti nezina, ka viņa ir vairāku skaistu dzejas rindu autore. Šādu vēl neiepazītu cilvēku Skaistkalnē ir daudz.» Skaistkalniete Laima Indriķe uzteic Daces enerģiju, vienlaikus arī apzinību un pacietību, vācot materiālus un gatavojot tos ievietošanai internetā. Skaistkalnes pagasta interneta mājaslapu izstrādājis speciālists Oļegs Dubčenoks. Viņš ir arī Vecumnieku pagasta lapas autors.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Hmm

Vai nav vienalga .. Bet tiešām smukiņa. Ne kā dažs šīfera gabals

pirms 13 gadiem, 2008.01.10 14:23

klaudija šīfere

Kam liekas, ka viņa ir tik smuka?

pirms 13 gadiem, 2008.01.08 19:56

prāta ta pietika, lai izdomātu kāda ir jābūt adresei, tomēr līdz šīm rītam (7. janv.) ta nedarbojās, tāpēc arī radās tāds jautājums. Varbūt tev vajadzētu zāles padzert, ja jau tik ātri sāc cepties :D, :D, :D

pirms 13 gadiem, 2008.01.07 22:11

durenj

nu gan daudz pārtiņa vajag, lai izdomātu, ka adrese ir www.skaistkalne.lv... pelēko masu vajag drusku smadzenēs, ja grib pa internetu dzīvot.

pirms 13 gadiem, 2008.01.07 12:09

Vietējās ziņas