Skaistkalnē darbu sācis jauniešu lietu speciālists 8

Skaistkalnes pašvaldībā kopš janvāra izveidota jauna štata vieta – pagasta jaunatnes lietu koordinators. Šos pienākumus pilda bārbelietis Renārs Manuilovs. Viņš ir arī Bārbeles pagasta sabiedrisko attiecību speciālists, biedrības «Jaunatne smaidam» prezidents. «Bauskas Dzīvei» R. Mauilovs atzina, ka Skaistkalnē ir daudz aktīvu jauniešu, viņš labprāt veicinātu viņu rosību. R. Manuilova pienākumos ietilpst izstrādāt pašvaldības jaunatnes politiku, organizēt jauniešu darbu, rīkot informatīvos un izglītojošos pasākumus. Skaistkalnes pagasta padomē R. Manuilovu var sastapt pirmdienās, otrdienās un piektdienās. Jauniešiem viņš sola būt pieejams arī citā laikā.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

detektīvs

Interesanti gan, kā varēs šis superjaunietis strādāt Skaistkalnē uz pilnu slodzi par jaunatnes lietu virzītājspēku, ja 30. 01. Bauskas Dzīves numurā ir fiksēts melns uz balta, ka viņš katru dienu ir konsultants interneta pieejas punktā Bārbelē. Kā nav kauna? Kā viņš var strādāt vienlaicīgi vairākās darabavietās?
Tad jau visi tā varam strādāt un sanēmt algas. Viņam vismaz pieklājības pēc vajadzēja saskaņot darba laikus tā, lai vismaz mūs, "stulbos "avīzes lasītājus varētu apvest ap stūri, maigi sakot.

pirms 13 gadiem, 2008.01.31 13:32

gitinjaa

Buus gruuti, zinot ka pamatiedziivotaaji vienmeer ar diezgan lielu noraidiijumu un pasivitaati ir pret jaunienaaceejiem!!! izturiibu un speeku vajadzees! ja J.Kalninjsh paliidzees tad taa lieta ies uz priekshu!

pirms 13 gadiem, 2008.01.23 18:48

Renārs Manuilovs

Piekrītu "gitinjaa", viens jau neko nepanākšu. Kā koordinators veicināšu pašu jauniešu iniciatīvu mainot sevi un lidz ar to arī vidi. Ikviens var pievienoties un palīdzēt šajā darbā.
Un atbildot "Jauki" komentāram - no Bārbeles nevēlos tīt prom. Turpināšu iesākto un attīstīšu jaunas idejas.Darāmā daudz!!!

pirms 13 gadiem, 2008.01.23 15:47

gitinjaa

Diez kas tieshi tur mainiisies?! - ja ir tik pasiiva vide , viens neko nevar panaakt, un taa jau ne tikai ir Skaistkalnee, bet kas to zin varbuut , ka ir taisniiba tam, ka jauna slota labi slauka !

pirms 13 gadiem, 2008.01.23 14:51

Jauki

Pareizi, Renār, no Bārbeles jātinas prom. Skaistkalnē ir sakarīgāks pagastvecis.

pirms 13 gadiem, 2008.01.22 21:28

Vietējās ziņas