Skaistkalnē norisinās tradicionālais skrējiens 3

Kanepenes svētku trešās dienas, 1. augusta, devīze ir «Skaistkalne sporto». Tradicionālais skrējiens šogad vienoja pārsvarā jaunākās paaudzes pārstāvjus, kuri startēja trīs grupās.

Par godu Skaistkalnes 526. gadskārtai 526 metrus garu distanci pieveica un Vecumnieku novada pašvaldības sarūpētos medaļu komplektus sadalīja 54 skrējēji. Visātrākie jaunākajā grupā bija Ričards Kalniņš, Krists Kalvis Kaminskis un Andrejs Siliņš. Starp pusaudžiem pirmie finišēja Valdis Barens, Mārtiņš Bergmanis un Everts Štubis. Jauniešu un pieaugušo grupā vislabāk veicās Rihardam Savickim, Visvaldim Janelim un Kārlim Smirnovam.

Pārsteigumu sportisko izdarību organizatoriem, dalībniekiem un vērotājiem bija sagādājuši Skaistkalnes pasta nodaļas darbinieki. Kopā ar ģimenēm viņi skrējienā piedalījās, pārtapuši par Vistu saimi, ko «komandēja» Gailis jeb Aigars Reinholds.
«Tā kā šogad Kanepenes svētkos gājiens izpaliek, nolēmām sagādāt prieku sev un citiem ar jautrām izdarībām. Koši tērpušies, piesaistījām uzmanību ar skriešanu, turklāt apmeklējām arī visus trīs Skaistkalnes veikalus, uzmundrinot darbinieces, kurām svētku laikā jāstrādā,» stāsta pasta nodaļas vadītāja Svetlana Štrobindere.

«Šogad varēja sacensties strītbolā, smilšu volejbolā, futbolā un florbolā. Daudzveidīgas spēles un rotaļas pulcināja bērnus, kuri saldas balvas pelnīja, demonstrējot veiklību, precizitāti un attapību. Prieks, ka mazo nodarbināšanā skolotājai Anitai Čerpinskai palīdzēja māmiņas,» uzsvēra pagasta sporta darba organizators Ēvalds Čerpinskis.

«Lai gan pērn pārcēlāmies uz dzīvi Bauskas novada Vecsaulē, interesējamies par Skaistkalnes notikumiem un piedalāmies visos nozīmīgākajos pasākumos. Arī šodien kopā ar dēlu atbraucām gan sportot, gan atpūsties. Neko nelaižam garām!» saka bijusī skaistkalniete Līga Lipnika, kurai pašlaik nedaudz pietrūkstot agrākās mājvietas «dullību».

Vakarā Kanepenes svētku apmeklētāji tautas namā noskatījās komēdiju «Mēs un mūsu sieva». Sestdiena izskanēja ar diskotēku brīvdabas estrādē.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

muļķības

kā var rakstīt ar tik daudz kļūdām. un volejbolā bija 11 komandas.

pirms 5 gadiem, 2015.08.03 10:30

Ezis

Viss pareizi. Sākumā bija pieteikušās astoņas komandas, vēlāk vēl uzradās sportot gribētāji.

pirms 5 gadiem, 2015.08.03 11:35

to Ezis

Un kas tur pareizs? Vajag noskaidrot. Pirms sākās spēles jau bija zināmas 11 komandas.

pirms 5 gadiem, 2015.08.03 11:42

Vietējās ziņas