Skaistkalnē septiņas komandas spēlē «slapjo» hokeju 1

Vecumnieku novadā šosezon pirmais hokeja turnīrs norisinājās Skaistkalnē 2. februārī, kad ārā valdīja atkusnis. Skaistkalnes pagasta sporta darba organizators Ēvalds Čerpinskis stāsta, ka turnīrā piedalījās septiņas komandas – četras pašmāju un trīs ciemiņu – sagaidīja ar nelielu apmali ierobežots un laikapstākļiem atbilstīgs ledus laukums centra dīķa viducī.

Dalībnieki tika ielozēti divās apakšgrupās. Turnīru ievadīja «Vecumnieku karaļi» un «Kurmene». Jau pirmajā periodā šim sporta veidam raksturīgu traumu guva «Vecumnieku karaļu» pārstāvis Valdis Onkelis. Vienā no spēles momentiem viņam tika pārsista apakšlūpa, taču dalībnieks laukumu neatstāja, jo «hokejs taču ir vīru spēle!».

Aizvadot grupu spēles un sākoties nelielam lietutiņam, tika noskaidrotas komandas, kas cīnīsies par medaļām. Par trešo vietu meistarībā mērojās «Cirks par naudu» (Skaistkalne) un «Naidīgie» (Skaistkalne). Atvēlētajā divu periodu laikā uzvarētājs netika noskaidrots, un spēle bez pārtraukuma turpinājās līdz pirmajiem iemestajiem vārtiem. Šoreiz nācās piekāpties komandai «Cirks par naudu». Kausu un bronzas medaļas ieguva «Naidīgie»: Matīss Āķis, Roberts Štrobinders, Kristaps Kupčevs, Krists Kalvis Kaminskis, Kalvis Druseiks, Artūrs Biezais.

Par turnīra galveno balvu nūjas krustoja «Kurmene» un «Saimnieciņi» (Skaistkalne). Arī šajā duelī atkārtojās iepriekšējās spēles scenārijs – pamatlaikā uzvarētājs netika noskaidrots. Spēlējot līdz uzvaras vārtiem, veiksme bija «Saimnieciņu» pusē. Lai kā kurmenieši centās nosargāt savus vārtus, ripa tomēr atrada ceļu uz tiem.

Par Skaistkalnes pagasta atklātā hokeja turnīra uzvarētājiem kļuva, lielāko kausu un zelta medaļas izcīnīja «Saimnieciņi»: Atis Romānovs, Matīss Auziņš, Tomass Šileika, Dāvis Erdmanis, Kaspars Klimovičs, Kristaps Kočers, Rihards Savickis. Kausu par otro vietu un sudraba medaļas ieguva komanda «Kurmene»: Agris Sakne, Gatis Sakne, Rauls Sakne, Edgars Gulbis, Alens Griškevičs.
Ceturtajā vietā ierindojās vienība «Cirks par naudu» ar Aigaru Eglīti priekšgalā. Vēl turnīrā spēlēja «Lāčplēsis» (Skaistkalne) – Normunds Balodis, Mārtiņš Eņģelis, Eliass Bujonoks. Komandu «Vecumnieku karaļi» pārstāvēja Vents Vājeiks, Kristaps Užulis, Gatis Meleks, Valdis Onkelis, Kristiāns Rukutis, Ilmārs Užulis un Dinārs Zeltkalns. «2t» (Koknese) sastāvā spēlēja Gvido Lasmanis, Ģirts Lasmanis, Kristaps Lejiņš, Ivo Kokins.

«Esmu gandarīts par dalībnieku attieksmi un sapratni, jo gan laika apstākļi, gan ledus kvalitāte bija ekstrēma. Jau pirmās spēles dalībnieki izbaudīja «dušu» no peļķes, kas bija radusies laukuma vienā sānā. Reti kurš spēja izvairīties no plaisām uz ledus un kritieniem. Paldies dalībniekiem, kuri neatteica piedalīties spēļu tiesāšanā. Priecēja disciplīna, lai gan bija daži izņēmumi, kuriem «visi darīja pāri», bet paši bija «maigi un pūkaini». Uzslavu pelnījis Aivars Kārkliņš par ugunskuram sarūpēto malku, bet īpašu paldies – Kaspars Zaurs un viņa palīgi par sagatavoto ledu un bortiem. Jātur īkšķi, lai laikapstākļi nepieviļ un sestdien, 9. februārī, Vecumniekos plānotais hokeja turnīrs notiktu, jo ieguldītais darbs ledus laukuma veidošanā ir nenovērtējams,» atzīmē Ēvalds Čerpinskis.

Skaistkalnes pagasta atklātā hokeja turnīra
REZULTĀTI
1. vietā – «Saimnieciņi»,
2. vietā – «Kurmene»,
3. vietā – «Naidīgie»,
4. vietā – «Cirks par naudu»,
5. vietā – «Lāčplēsis»,
6. vietā – «Vecumnieku karaļi»,
7. vietā – «2t».
 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Fane????

, Saimnieciņi " malači! Bija prieks par Jūsu uzvarām! Urrā!!!

pirms gada, 2019.02.08 12:37

Vietējās ziņas