Skaistkalnē spriedīs par skolas formām 9

Skaistkalnes vidusskolā 12. novembrī notiks skolēnu vecāku kopsapulce. Tās galvenais mērķis - vienoties par skolas formām. Uz skolu 4. novembrī bija atvesti astoņi formu paraugi, tos aktīvi pētīja skolotāji. Pedagogi un izglītības iestādes direktore Svetlana Vāverniece uzskata, ka formas ir nepieciešamas. «Pēdējais laiks tās ieviest, lai beidzot pateiktu - mēs esam tie, kas esam. Ārzemēs daudzās skolās ir formas. Šis lēmums tomēr ir vecāku kompetencē. Ceru, ka vecāki piekritīs. Vienots apģērbs disciplinē, rada piederības izjūtu skolai un dzimtajai vietai,» tā direktore S. Vāverniece. Viņa cer, ka jau 2012. gada janvārī Skaistkalnes vidusskolas audzēkņiem būs skaistas formas.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

idiote

tieši tā! amr!forma vispār šobrīd ir nevajzdzīgs pasākums. ja nu nav ko darīt citu, tad vārīties par formām. vai tad nav nevienas skolotājas, kas pateiktu skaidru nē vāveres stulbībām.

pirms 9 gadiem, 2011.11.11 21:35

Amr.

Formas piestāv Valsts ģimnāzijām un licejiem ar augstām prasībām un labiem mācību sasniegumiem. Vienkāršai lauku skoliņai nu gan nevajadzētu tādu LIEKU greznību. Ar vienu vien formas komplektu bērnam nepietiks, ikdienai vajag vismaz divus, bērni aug un formas paliek par mazu. Vai tiešām šajā krīzes periodā vajag vēl pilnīgi liekus izdevumus??

pirms 9 gadiem, 2011.11.08 09:09

mamma

mans viedoklis ir tāds-ja tagad lielākā daļa bērnus apģērbj humpalu drēbēs un tās var mainīt katru dienu,tad ,kādi nāks uz skolu bērni no šmuļu ģimenēm.Formas būs vienkārši speķa gabals.Nav laba tā ideja,lai arī kā direktorei gribētos paspīdēt.

pirms 9 gadiem, 2011.11.07 20:38

labrīt

Atceroties savus skolas gadus ar tizlajām formām,kuras dereja tikai vienu gadu ,jo nākošajā palika pa mazu,un šajā laikā ,kad tiek nauda skaitīta,nu nezinu gan vai tas ir PRĀTA darbs.Ja runājam par ārzemēm tad tik dārgas mācību grāmatas un darba burtnīcas,kuras nereti tā ari paliek pusrakstītas ,nav.Gada beigās vecāki palūkojieties savu bērnu darba burtnīcās-būs interesants skats!Tāpēc vien lai skaisti izskatītos formas nav vajadzīgas!Ne visi arī varēs atļauties iegādāties.

pirms 9 gadiem, 2011.11.07 16:47

mamma

kas to apmaksās, tizls jautājums.vai tad Jūsu bērniem, kāds ikdienas apģērbu apmaksā, tā pat tas jāērk.

pirms 9 gadiem, 2011.11.07 13:35

es

un cik tāda forma maksās, varbūt to vajag ieviest visās Vecumnieku novada skolās!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.11.06 17:23

idiote

pilniigi nevajadziigs pasaakums. lai apliecinaatu vaaveres ambiicijas. reaala labuma no taa nebuus, tikai lieki teerinji vecaakiem.
esmu tik veca, lai teiktu, ka atgrieshanaas notiek ik pa 25 gadiem.

pirms 9 gadiem, 2011.11.05 13:22

Vietējās ziņas