Skaistkalnē vīrietim rokās uzsprāgst petarde

Aizvadītajā nedēļā mediķi no Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada iedzīvotājiem saņēmuši 86 izsaukumus, 14 gadījumos konstatētas traumas, informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.
Ceturtdien, 4. jūlijā, Iecavas novadā ceļu satiksmes negadījumā tika iesaistītas trīs personas, vieglajai automašīnai saduroties ar citu spēkratu. Cietusi 18 gadus veca meitene, gūstot galvas sasitumu un smadzeņu satricinājumu, kā arī krūšu kurvja sasitumu. Sešdesmitgadīgs vīrietis guvis potītes lūzumu un sasitumu, savukārt trīsdesmit gadus vecs vīrietis atteicies no medicīniskās apskates.
Nākamajā dienā Vecumnieku novada Skaistkalnes pagastā 25 gadus veca vīrieša rokās uzsprāgusi petarde. Jaunietis nekavējoties hospitalizēts ar kreisās plaukstas vairāku pirkstu plēstām brūcēm un muskuļu cīpslu bojājumiem.
Svētdien, 7.  jūlijā, Iecavas novadā noticis vēl viens ceļu satiksmes negadījums. Autovadītājs iemidzis, nobraucis no ceļa un ieslīdējis grāvī. Cietusī persona – 67 gadus veca sieviete – guvusi krūšukurvja sasitumu, savukārt 1952. gadā dzimis vīrietis atteicies no medicīniskās apskates.
Tajā pašā dienā Bauskā divi pusaudži braukājušies ar motorolleru, un krustojumā notikusi sadursme ar vieglo automašīnu. 17 gadus veca meitene guvusi galvas sasitumu un smadzeņu satricinājumu, kā arī dažādus nobrāzumus. Otrai pusaudzei konstatēta vaļēja plēsta brūce labajā apakšstilbā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas