Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skaistkalnes vidusskola piedāvā vidējās izglītības programmu apgūt tālmācībā

Vecumnieku novada Skaistkalnes vidusskola jau otro gadu īsteno vispārējās vidējās izglītības programmas apguvi tālmācībā, izmantojot internetu.
 
Attālinātā mācību metode kļūst arvien populārāka, secina skolas direktore Svetlana Vāverniece. Vidusskolas interneta mājaslapā ir izveidota tālmācības vide. Tā ir speciāla programma, kuras izstrādē piedalījās Lietuvas programmētāji.

S. Vāverniece skaidro, ka ieskaites skolēni kārto elektroniski, bet eksāmenus – klātienē. Tālmācības process reizi mēnesī tiek papildināts ar klātienes grupu konsultācijām Skaistkalnes vidusskolā. Pārējā laikā audzēkņi var saņemt konsultācijas ikvienā mācību priekšmetā, sazinoties ar pasniedzējiem «skype». Tālmācības vide ir nodrošināta ar visiem mācību materiāliem, katrai klasei ir publicēts nodarbību un pārbaudes darbu grafiks. Nākamā konsultācija tālmācības programmas audzēkņiem notiks 17. martā.

Skaistkalnes vidusskola piedāvā arī vispārējās vidējās izglītības neklātienes programmu. Mācību stundas notiek katras nedēļas nogalē, bet pārējā laikā audzēkņi vielu apgūst patstāvīgi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas