Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skanēs aizgājušo vasaru skaistākās melodijas 5

Producentu apvienības «Muzikālais teātris 7» vasaras izrādes Bauskā parasti bija skatītāju ļoti labi apmeklētas. Šīs nedēļas nogalē būs iespēja atgriezties aizvadīto vasaru muzikālajās noskaņās.

Bauskas kultūras centrā svētdien, 13. aprīlī, apmeklētāji tiek gaidīti koncertā «Dziesmu kokteilis». Šī muzikālā programma veidota kā labestīga humora piepildīts stāsts par «Muzikālā teātra 7» deviņās vasarās piedzīvoto, izskanot labākajām izrāžu dziesmām.

Koncerta režisors ir viens no teātra dibinātājiem, tagad dramaturgs un aktieris Kārlis Anitens. Savulaik Bauskā dzīvojošais mākslinieks stāsta, ka šajā koncertizrādē teātra aktieri spēlē paši sevi: «Mums gribējās parādīt, kādi ir tie cilvēki, kurus katru vasaru skatītāji redz lomās un kuri dzīvo aizraujošo un piedzīvojumu pilno aktiera dzīvi. Šis koncerts vienlaikus ir mūsu teātra desmit gadu jubilejas ieskaņas pasākums. Vairumā gadījumu teātri svin savas jubilejas nopietni un pompozi, bet mēs darām citādāk. Mēs nebaidāmies pasmaidīt paši par sevi, kas latviešiem nemaz nav raksturīgi. Esam pārliecināti, ka labdabīgs smaids atbruņo gan mūs pašus, gan skatītājus. Es ticu, ka ikviens, kas atnāks uz šo koncertizrādi, tiks ierauts «Muzikālā teātra 7» mīlestības virpulī.»

25 dziesmas uz skatuves izdzīvos teātra izrāžu dziedošās zvaigznes: Juris Vizbulis, Jolanda Suvorova, māsas Legzdiņas, Atis Auzāns un Oranžā kora meitenes Olga Stupiņa un Anita Levša. Programmā līdzdarbosies arī teātra direktors Aigars Dinsbergs. Sirsnīgas un jautras epizodes no brīvdabas izrāžu aizkulišu dzīves atklās aktrise Anna Šteina un režisors K. Anitens.

Vitālā muzikālā kokteiļa sastāvdaļas veido Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa, Raimonda Tigula, Alfrēda Vintera, brāļu Laivinieku un citu komponistu zināmākās dziesmas. Vasarās tās skatītas izrādē «Vella kalpi», «Robinsona dārgumi», «Dāvana mūsdienu sievietei», «Vienas vasaras ministrs», «Septītās debesis», «Tas trakais «Bellacord» šovs», «Grēku kalna dēkaiņi», «Teic, kur zeme skaistākā!» un «Bitīt’ rožu dārziņā».

«Patiesi priecājos, ka atkal skanēs gan mums pašiem, gan klausītājiem iemīļotas dziesmas. Katrā no mūsu izrādēm ir bijušas vairākas īstas pērles. Tagad tās būs dzirdamas vienotā programmā,» stāsta «Muzikālā teātra 7» direktors Aigars Dinsbergs.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

io

šis piedāvājums ir kaut kas tik zems/prasts....bet laikam jau ļaužiem patīk. ar prieku paziņoju, ka ne uz vienu neesmu bijusi. tieši tāpat, kā neskatos jau 3 gadus ugunsgrēku.

pirms 6 gadiem, 2014.04.08 17:31

Yes!

Piekrītu katram komentāra vārdam.

pirms 6 gadiem, 2014.04.08 18:41

Lēti

Vairums baušķenieki ir tik pat intelektuāli, cik šis piedāvājums. Tieši tāpēc šis pasākums būs kupli apmeklēts, bet uz tiem sakarīgajiem koncertiem ir pustukšas zāles.

pirms 6 gadiem, 2014.04.08 19:24

Māris

Dāvana svētkos: http://www.salidzini.lv/c/davanas

pirms 6 gadiem, 2014.04.09 09:20

qwerks

Kam tas interesē, ka Tu neplāno šo pasākumu apmeklēt. Daudzi citi cilvēki labprāt iziet no savām mājām, lai vienkārši atpūstos. Tev neviens neliedz sēdēt savā dīvānā un lasīt savam augstajam intelektam atbilstošus romānus vai pētīt enciklopēdijas.

pirms 6 gadiem, 2014.04.10 16:22

Vietējās ziņas