Skeitparkā lej ledu slidotavai 8

Pieturoties salam, baušķeniekiem ir cerības vēl šonedēļ izmēģināt ledu slidotavā skeitparkā. Bauskas Domes preses sekretāre Andra Matuļenko informē, ka uzņēmumam «Vides serviss» dots uzdevums skeitparka laukumu sagatavot ledus liešanai.SIA «Vides serviss» valdes loceklis Egīls Pukinskis stāsta, ka jau trešdien, 2. janvārī, sākta laukuma sagatavošana, skeitparka rampas nobīdītas malā. Vakarpusē plānots uzliet pirmo ledus kārtiņu.«Strādāsim, lai šīs nedēļas nogalē bērni jau varētu iemēģināt ledu,» vēl E. Pukinskis. Viņš arī piebilst, ka slidotavas izmantošana būs atkarīga no laika apstākļiem. Cik bagāta ar salu būs šī ziema, to neviens nevar pateikt.Pirms pāris gadiem baušķenieku iecienīta bija slidotava pie tirdzniecības centra «Kvēle». Te bija arī slidu noma. Pagājušajā ziemā laukumā ledu nemaz neuzlēja.SIA «Kvēle» valdes loceklis Ģirts Karpovičs «Bauskas Dzīvei» atzina, ka tā īsti par slidotavas ierīkošanu šoziem vēl nav domāts. «Ideju apsveram, bet neko konkrētu nevaru pateikt. Visu noteiks arī laika apstākļi.»

Pievieno komentāru

Komentāri 8

...

kā tad ies tev bauskā kāds ar siltu ūdeni ledu liet, aukstam jau naudas nepietiek..un laukumuvairs netīra traktoriņš kā agrāk bet vides servisa strādnieki ar lāpstām reizi dienā piestaigā!

pirms 13 gadiem, 2008.01.08 07:37

ripai

cik atceros, tad var liet arii ledu uz plaanas kaartinas sabradaata nsiega, ar noteikumu, ja uudens ir silts (kaadam tam arii jaabuut) ... tad sniegs izkuust un piepaliidz radiit biezaaku ledus kaartu... bet par Klabja Stigu ietureesim pieminas klusuma briidi...

pirms 13 gadiem, 2008.01.05 03:46

šaika

Un kāds Okmanim sakars ar Bauskas pilsētas domi???? Vai kāds beidzot, pirms palaist žultainu komentāru, varētu noskaidrot pareizo atbildīgo vai vainīgo. Vēl jau šito varētu Reķim pārmest, viņš te pēdējā laikā pieminēts biežāk kā Okmanis. Vēl biežāk var palasīt vienīgi stulbas replikas, kurās viss sajaukts galīgā putrā- cik gadus var jaukt rajona padomi ar pilsētas domi, valsts ceļu stāvokli pārmest pašvaldībām, projektiem piešķirto naudu prasīt izmaksāt pabalstos utt, utjp... Lasot tāda veida murgus, rodas pārliecība- cilvēkam galvenais ir izgāzt žulti (un pilnīgi vienalga uz kuru) nevis noskaidrot patiesību un uzlabot situāciju.

pirms 13 gadiem, 2008.01.04 16:00

ripa

labu bildi ielikuši.!!!žetons vides servisam!pirms lej ledu sniegu tā kā varēja notīrīt, un nebūtu 3 dienas ledus jālej.Kādreiz kad vēl nebija nojaukts hokeja laukums aiz bijušā kinoteātra, Klabis tur pa vienu nakti spoguli mācēja uztaisīt uz laukuma, bet Vides serviss māk tikai naudu iekasēt no domes..

pirms 13 gadiem, 2008.01.04 15:33

;/

žēl noskatīties, laukums slidošanai ar katru gadu ar vien mazāks paliek, jo rampu skaits palielinās, drīz jau varees 20kvadraatmetros slidot.kāpēc mežotnes pagastaa var uztaisīt laukumu ar visiem bortiem vārtiem un normālu apgaismojumu, bet bauskā nevar? bauskas dome nabagi vai?nav ko okmanim un paareejai domes''šaikai''pa pasauli ceļot.un tas ko iepriekš te viens minēja par tām rampām, tiešām žēl skatīties

pirms 13 gadiem, 2008.01.04 15:28

slidomaans

kaa kartu gadu armpas atkal staav iesalušas ledū, sāks slidot sīči atkal ar slidām un ragaviņām pa viņām braukās, lielākie ar ripām klapēs pa rampu sāniem, jo kaa jau katru gadu bortu laukumam nav un katrs dara ko grib.smiekli nāk par kārtībnieku-labaak šo vietu ignoreet, taapat jau neviens galvaa neņem viņu-ne lielie ne mazie.

pirms 13 gadiem, 2008.01.04 15:23

Vietējās ziņas