Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolas gadu ievada ar svinīgu sarīkojumu pirmajiem un divpadsmitajiem 1

Iecavas vidusskolā jaunais mācību gads 2. septembra rītā sākās ar sirsnīgi svinīgu sarīkojumu šī gada pirmajām un divpadsmitajām klasēm.

Skolas direktore Agra Zaķe uzmundrināja potenciālos skolas beidzējus un mācību gaitu sācējus, pastāstot, ka «augšā» sarunājusi lietainu laiku, lai visiem būtu vieglāk sākt mācību gadu pēc karstās vasaras, tomēr skolas gaitas visiem būšot saulainas.

Tā kā divpadsmito ir krietni mazāk nekā pirmklasnieku, svinīgajā ienācienā dažam lielajam pie rokas turējās pat trīs jaunie skolēni. Zāli piepildījušie pirmklasnieku vecāki aplaudēja un dziedāja līdzi ienāciena mundrajai dziesmai «Mammu, es gribu!».

Pēc uzrunām un priekšnesumiem pirmklasnieki atgriezās savās klasēs, lai kopā ar vecākiem piedalītos pirmajā audzināšanas stundā. Pedagoģes sveica bērnus un vecākus, vēlot visiem ražīgus sākumskolas un tālākos mācību gadus.

Iecavas vidusskolā šogad mācīsies ap 640 skolēnu, «Bauskas Dzīvei» stāsta direktores vietniece Solvita Dārziņa. Pirmajās mācību dienās skaits vēl tiks precizēts. Pirmajās klasēs ir rekordskaits skolēnu pēdējos gados – 77, saka pedagoģe, piebilstot, ka šis, visticamāk, ir pēdējais pirmklasnieku skaita kāpuma gads, bet turpmāk atkal bērnu būs mazāk.

Iecavas vidusskolā šogad ir trīs pirmās klases. Audzinātāja Inese Vasiļjeva pirmajā skolas dienā 1.a klasē sagaidīja 28 bērnus, Monta Šata 1.b – 23, Ingrīda Draudziņa 1.c – 26 jaunos skolēnus. I. Draudziņa, pirms svinīgā sarīkojuma klasē sasveicinoties ar vecākiem un saņemot ziedus no jaunajiem audzēkņiem, «Bauskas Dzīvei» atzina, ka jūtas uztraukusies, lai arī šī viņai ir «sestā pirmā klase». Trīs jauno audzēkņu vecāki savulaik bijuši Ingrīdas audzināmie viņas «pirmajā un otrajā pirmajā klasē».

 I. Draudziņa, kura šogad otro gadu pildīs novada sākumskolas metodiskās apvienības vadītājas pienākumus, darbu skolā sākusi 19 gadu vecumā, tāpēc sakrājusi krietnu pieredzi.

Vairāk par mācību gada sākumu Iecavas novada skolās lasiet «Bauskas Dzīves» drukātajā numurā trešdien.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Rolands

vēl bildes:
https://plus.google.com/photos/108744315091806462245/albums/5919263539159975873

pirms 7 gadiem, 2013.09.03 08:38

Vietējās ziņas