Skolās sācies jaunais mācību gads 1

Jaunā mācību gada rīts Bauskā atnāca lietains. Svinīgie pasākumi daudzviet notika iekštelpās, Bauskas 2. vidusskolā Zinību dienas līnijā skolēni, pedagogi, vecāki un viesi pulcējās pagalmā.

«Lietus liecina, ka šis mums būs ražīgs mācību gads. Audzēkņiem būs labas sekmes valsts pārbaudes darbos, skolotāji gūs gandarījumu par savu audzēkņu sasniegumiem,» vēlēja direktore Vera Grigorjeva.

Svinīgajā līnijā tika sumināti vairāki skolas darbinieki un pedagogi. Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks pasniedza pašvaldības apbalvojumus – pateicības rakstu par apzinīgu un godprātīgu darbu darbiniecēm Lidijai Jackēvičai un Nadeždai Smirnovai. Atzinības rakstu saņēma sociālā pedagoģe Jadviga Anduža un darbiniece Ludmila Bračkus. Savukārt par ilggadēju un godprātīgu darbu R. Ābelnieks godarakstu un naudas balvu pasniedza pedagoģei Anitai Zibolai.

«Skolēni ir mana lielākā vērtība šajā skolā. Viņiem arī lielākais paldies, ka mani šodien sveic un sumina,» pateicības vārdus teica skolotāja. A. Zibolai šis ir jau 44. darba gads skolā.

Bauskas novada izglītības nodaļas vadītāja Māra Bauvare portālu informēja, ka 1. septembrī darbu sākušas visas 20 novada vispārizglītojošās, interešu izglītības un profesionālās ievirzes izglītības iestādes. Novada skolās izglītojas ap 3700 audzēkņu. Precīzs skolēnu skaits, klašu komplekti, apvienoto klašu skaits būs zināms līdz nedēļas beigām.

Vairāk lasiet laikraksta «Bauskas Dzīve» drukātajā versijā trešdien, 2. septembrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Paldies no 2012

Paldies Skolotājai Anitai Zībolai, par izciliem ķīmijas pamatiem!

pirms 5 gadiem, 2015.09.01 22:09

Vietējās ziņas