Skolēni apliecina gatavību svētkiem Rīgā 4

Lepnums par skolēnu un skolotāju paveikto, pozitīvas emocijas par spilgto priekšnesumu. To piektdien, 29. maijā, pēc Bauskas pilskalna estrādē izskanējušā koncerta «Pats skani, līdzi skani pilsētā, kur satiekas!» atzina vairums skatītāju.

Pensionāre no Bauskas Jautrīte Līvmane pastāstīja, ka korī dzied divas viņas mazmeitas: Rebeka un Daniela: «Es nevarēju nenākt uz šo koncertu. Katras vecmāmiņas prieks ir redzēt, kā bērni uzstājas. Kora dziesmas skanēja lieliski, bija interesanta programma, esmu skaistu emociju pārņemta.»

Lepnumu par savas skolas audzēkņu sniegumu pauda Bauskas pilsētas pamatskolas direktors Jānis Rumba. No viņa izglītības iestādes uz svētkiem Rīgā dosies vairāk nekā simts skolēnu. «Tā, protams, būs liela atbildība, papildu darbs skolotājiem un vecākiem. Taču mani priecē pārliecība, ka Bauskas bērni būs augstā līmenī un pārējo pulkā mēs būsim pamanāmi,» tāds bija direktora viedoklis.

Vecsaules pamatskolas deju kopa «Adatiņa» ir vienīgā pārstāve no lauku pamatskolām, kas ieguvusi tiesības dejot svētkos Rīgā. 6. klases skolnieks Jēkabs Līdaka neslēpa, ka mēģinājumos pilskalna estrādē dažreiz juties noguris, taču dejošanas prieku tas nav mazinājis: «Esmu laimīgs, ka brauksim uz svētkiem Rīgā. Tas būs lielisks piedzīvojums.»

Pirmo reizi uz dziesmu svētkiem Rīgā dosies  ģimnāzistes, kolektīva «Odziņa» dejotājas Endija Turka un Aivita Moroza. Meitenes atklāj, ka noskaņojums šajā koncertā ir lielisks. Aizmirsies nogurums un sāpošās kājas. «Mums ir jautrs kolektīvs, esmu pārliecināta, ka svētki Rīgā būs šīs vasaras skaistākais notikums,» spriež Aivita.

Vairāk lasiet rītdienas, 1. jūnija, «Bauskas Dzīves» drukātajā versijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

skolotājiem

Tās puķes un ceriņus nu gan nevajadzēja plēst, lai pēc tam samestu zemē pie trušu sētas un tad mīdītu kājām. Kam vajadzīgi tie zaļumu, ja pēc tam neviens nezin to pielietojumu un jēgu, tā mēs pieradinām bērnus bezjēgā plēst un lauzt , un pēc tam nomest zemē un sabradāt. Neviens taču nemāca bērniem cienīt dabu, jo arī pieaugušie izrādās, ka to neciena, vienas dienas saimnieki.

pirms 5 gadiem, 2015.06.01 09:47

Pozitivus

Ak vai nu- šoreiz ceriņi vainīgi...nomierinies, ieelpo dziļāk, jo pasākums bija brīnišķīgs, saulains un vienkārši skaists...

pirms 5 gadiem, 2015.06.01 22:19

to pozitivus

Kaut kā neatradu nevienu vārdu, ka kāds vainotu ceriņus, vaina tajos zaru lauzējos un viņu audzinātājos.Bet Pozitivus moto- pēc manis kaut vai ūdens plūdi.

pirms 5 gadiem, 2015.06.02 16:04

Laimdietis

Biļešu spekulanti arī - pārdod tikai viņi, ar baigu uzcenojumu ,bet tas Muļķuzemē esot likumīgi.
Lietuvā koncerti bez maksas, neesot,kas uz tiem iet - tā stāsta leišu Izglītības ministrijas pārstāvji.

pirms 5 gadiem, 2015.06.02 14:08

Vietējās ziņas