Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēni gatavojas Deju svētkiem

Īslīces kultūras namā ceturtdien, 6. februārī, pulcēsies Bauskas un Rundāles novada mazie dejotāji, portālu informē Bauskas novada skolēnu deju kolektīvu virsvadītāja Ligita Irbīte.

Koncertā-mēģinājumā piedalīsies abu novadu 3. līdz 6.  klašu audzēkņi. Paredzēts, ka uz Īslīci atbrauks desmit kolektīvu. «Nākamvasar Rīgā ir lielie Skolēnu dziesmu un deju svētki. To repertuārs ir zināms, kolektīvi nopietni mācās dejas. Skolēnu deju kopu skaits valstī ir ļoti liels, diemžēl visi uz svētkiem Rīgā nevarēs nokļūt. Tādēļ ir labi jāsagatavojas skatei, kas šogad būs aprīlī. Tāpat skolēniem jāuzstājas koncertos, jāslīpē priekšnesumi arī nākamā gada skatēm, jo uz svētkiem Rīgā varēs braukt labākie,» skaidro L. Irbīte.

Pirms nedēļas Īslīces kultūras namā līdzīgā koncertā – mēģinājumā tikās abu novadu 1., 2. klašu skolēni. Tie bija 14 deju kolektīvi. L. Irbīte secina, ka skolotāji strādā cītīgi, deju izpildījuma līmenis koncertā bija labs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas