Skolēni izvēlas palīdzēt 5

Sagādāt prieku Lieldienās kādā ģimenē augošam smagi slimam bērnam nolēmuši Toms un Kristaps, kuri izveidojuši skolēnu mācību firmu SIA «Smaidošā bumba».Līdzekļi labdarībai nopelnīti, mācot volejbola pamatus pamatskolas vecuma skolēniem, stāsta SIA «Smaidošā bumba» dibinātājs, Bauskas 1. vidusskolas 11.c klases audzēknis Toms Jurēvičs. «Nedaudz esam nopelnījuši, tāpēc nolēmu, ka gribu būt godīgs pret citiem un sevi. Par nodomu pievērsties labdarībai aprunājos ar Bauskas novada sociālā dienesta vadītāju Ivetu Kubliņu. Viņa arī ieteica ģimeni, kurai palīdzēt,» tā T. Jurēvičs.Toms Jurēvičs kopā ar Kristapu Skurbu volejbola pamatus māca divām grupām - vienā ir meitenes, otrā puiši. Treniņi notiek Bauskas pamatskolas sporta zālē divreiz nedēļā pa divām stundām. Interesentu netrūkstot.Toms pats volejbolu spēlē divus gadus komandā «Mežotne 2». Tāpēc arī radusies doma pievērst šai spēlei citus jauniešus, lai brīvais laiks tiktu pavadīts nevis dīki slinkojot vai sēžot pie datora, bet sportojot, sevi fiziski attīstot un gūstot pozitīvas emocijas.Toma un Kristapa «Smaidošā bumba» piedalījusies starptautiskā mācību firmu festivālā Jelgavā un saņēmusi godalgu kā sociāli atbildīgākā skolēnu mācību firma.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Kika

Ak, cik patkama un sirdi sildoša ziņa šajā negāciju un rūgtuma pilnajā laikā. Šādi jaunieši dod cerību, ka kādreiz tomēr izķepurosimies no šīs bedres laukā. Kaut jau nu puikas neaplauztos! Bet jebkurā gadījumā paldies viņiem un" Bauskas Dzīvei" par pozitīvismu un to, ka pamanīja!!!

pirms 11 gadiem, 2010.04.03 09:08

Bauskas Dzīve

Paldies Trenerim K.S. par aizrādījumu! Kļūdu izlabojām.

pirms 11 gadiem, 2010.04.02 21:51

Treneris K.S.

Neliela kļūda ir. ;) Treniņi notiek nevis s/n Mēmele, bet gan Bauskas Pilsētas pamatskolas sporta zālē.

pirms 11 gadiem, 2010.04.02 14:40

RP

Jauki lasit par tik uznemigiem un sakarigiem puisiem. Ar sadu pieeju dzivei Toms un Kristaps ir paradijusi , ka musu jaunatnei nav vienalga , kas notiek Latvija. Velu veiksmi un ar savam idejam , darbu , labdaribu paradit jauniesu gudribu , speku , uzdrikstesanos un varesanu.

pirms 11 gadiem, 2010.04.02 14:01

Vietējās ziņas