Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēni par labām sekmēm saņems naudas balvu no uzņēmējiem 2

Bauskas novada 20 gudrākie 9. klašu absolventi izlaidumā saņems 300 eiro naudas balvu. To nolēmuši piešķirt Bauskas novada uzņēmēji.
 SIA «Gaižēni» valdes locekļa Aleksa Rasmusena un SIA «Tunkūni» valdes locekļa Gintauta Tarvida iesniegumā pašvaldībai norādīts, ka uzņēmēji vēlas ieviest jaunu, ilglaicīgu projektu «Naudas balva par augstiem sasniegumiem vispārizglītojošo skolu beidzējiem».

Uzņēmēji apņemas trīs gadus 9. klašu 20 absolventiem dāvāt katram 300 eiro naudas balvu. Līdzās citiem ir arī kāds īpašs nosacījums – vienam balvas saņēmējam katru gadu jābūt no Mežgaļu pamatskolas un Īslīces vidusskolas.

SIA «Gaižēni» valdes loceklis A. Rasmusens portālam pastāstīja, ka dažādi vienreizēji ziedojumi novada skolām pasniegti arī agrāk. Taču šoreiz nolemts iedibināt ilglaicīgāku tradīciju. «Latvijai ir vajadzīgi gudri jauni cilvēki. Arī mūsu nozarē nepieciešami zinoši speciālisti. Vēlamies palīdzēt jauniešiem par tādiem tapt,» ieceri pamatoja A. Rasmusens.

Bauskas novada domes 22. maija finanšu komitejas sēdē deputāti apstiprināja noteikumus par naudas balvu piešķiršanas kārtību. Domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks uzsvēra, ka šādi mecenātisma gadījumi mūsu novadā ir reti, tādēļ visnotaļ atbalstāmi.

Galīgajā variantā par šiem noteikumiem deputātiem vajadzēs balsot novada domes sēdē. Ja deputāti noteikumus apstiprinās, pirmo reizi balvas pasniegs jau šogad skolu izlaidumu svinīgajos pasākumos.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Nesaprašanā

Pēc deguniem atkal skatīsies, kam dot un nedot?

pirms 6 gadiem, 2014.05.28 13:09

Vietējās ziņas