Skolēni sacenšas basketbolā 10

Bauskas 2. vidusskolas, Codes pamatskolas un sporta nama (SN) «Mēmele» sporta bāzes 4. decembrī piepildīja Bauskas novada skolu basketbolisti.

SN «Mēmele» sacentās vidusskolēni. Zēnu konkurencē nepārspēti bija Bauskas Valsts ģimnāzijas basketbolisti, kuri aizņēma pirmos divus goda pjedestāla pakāpienus, trešajā vietā Uzvaras vidusskolas komanda. Meiteņu grupā labākās bija Uzvaras vidusskolas basketbolistes, otrās – Bauskas 2. vidusskolas meitenes, trešās – Īslīces vidusskolas audzēknes.

2002./2003. gadā dzimuši skolēni piedalījās Bauskas novada basketbola sacensībās «Jauno basketbolistu kauss». Pamatskolas grupā zēnu konkurencē Bauskas 2. vidusskolas sporta zālē startēja 12 skolu komandas, par divām vairāk nekā pērn. Pirmo vietu ieguva Bauskas sākumskolas audzēkņi, otrie – Īslīces vidusskolas skolēni, bronza – Bauskas Valsts ģimnāzijas vienībai.

Codes sporta zālē pamatskolu grupā pirmajās divās vietās tās pašas komandas, kas pērn. Uzvaras laurus plūca Vecsaules pamatskolas audzēkņi, otrajā vietā Ozolaines pamatskolas vienība, bet bronzu codiešiem šogad nocēla Griķu pamatskolas audzēkņi. Meiteņu konkurencē labākās bija Mežotnes pamatskolas basketbolistes, otrajā vietā Griķu pamatskolas skolnieces, trešās Mežgaļu pamatskolas meitenes.

Kā informē treneris Māris Šekavs, šogad sacentās vairāk komandu nekā pērn. «Zēnu vienību skaits palielinājies, pateicoties dažu skolu izveidotajām II komandām. Žēl, ka meiteņu grupā maz vienību. Skolu pedagogiem jaunās dāmas pēc iespējas vairāk jāmudina nodarboties ar basketbolu un sportu,» tā M. Šekavs.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Sporta skolotāja

Nav jau to dāmu ko mudināt..... pārsvarā zēni vien:(

pirms 5 gadiem, 2015.12.06 18:03

Cilvēks,kas zin, ko raksta.

Labi jau ir,ka meitenes spēlē basketbolu,bet jāprot arī zaudēt ar cieņu,nevis saliet zābakos ūdeni vinnētāju komandas meitenēm, samest somas un virsdrēbes vienā kaktā, izmētāt bulciņas un picas pa grīdu, tā atriebjoties par zaudējumu. Mežgaļos un Griķos ir neaudzinātas meitenes, kas citām spēlētājām aizēnoja uzvaras prieku.

pirms 5 gadiem, 2015.12.06 20:25

ome

Vai treneri un pedagogi nevar sīkās savaldīt. kas notiek?

pirms 5 gadiem, 2015.12.06 21:27

xxx

Tas omei!
Skolotāji un treneri neģērbjas ģērbtuvēs, nevelk lieliem cilvēkiem drēbes mugurā un nešņorē čības, kur notika ķīviņš.

pirms 5 gadiem, 2015.12.07 11:06

Lāsma

Viss ir aizgājis tik tālu , ka nevienam šmurgulim nav bail no pedagogiem ne no vecākiem . Pedagogi grib saglabāt savas darba vietas, labāk piever acis.Ir dzirdēts ka pazemošana bieži notiek un klusāks bērns aiziet prom no treniņiem. Esmu par stingriem un taisnīgiem treneriem tad viss būs okei.

pirms 5 gadiem, 2015.12.07 13:38

Meitene no Basketbola

Es esmu no Griķu pamatskolas, es piedalijos tajās basketbola sacensībās un labi zinu kas tur notika.
Mežotnes meitenes spēlējot basketbolu nodarija traumas vairākiem cilvēkiem, tai skaitā arī man.
Bija meitenes kas tika nogrūstas zemē, vel citas traumas, pat zilumi. Man personīgi iesita pa deniņiem iesperts pa kāju, un vel divi zilumi. Un tas notika spēles laikā. Un vel divas meitenes dzirdēja ka viņas teica ka mēs nemākam spēlēt un esam losenes. Protams traumas tika nodarītas arī Mežgaļu pamatskolas meitenēm. Pectam mēs visas bijām dusmīgas un protams runājām par viņām svā starpā. Tad mes visas izgājām no ģērbtuvēm un tad ģērbtuvē iegāja Mežotnes pamatskolas meitenes. Es nezinu ko īsti mežgaļi izdarija mežotnei bet mēs griķi neko neizdarijām.
Un pectam mežgaļu meitenēm nekas nebija izdarīts bet mums griku meitenēm bija izmētātas mantas un aslēptas daudzas lietas, piemēram man limonāde. Un jā tās mežotnes meitenes uzvēla visu vainu uz mums. Bet tas mežotnes meiteņu treneris uzvēla visu vainu uz mums jo tedz viņas tur sastāstija to ko domāja. Takā jā. Pēs tām sacensībām vienai no mūsu meitenēm zvanijās viņas un apsaukāja, prasija ka ir būt zaudētājiem utt. Es uzkatu ka tas ir kautkāds murgs.
Un arī mūsu komandās nebija tādu skolnieku kuri neklausa skolotāji un nebaidas.
Bet ja neticat tā nav mana problēma, jo es zinu kas tur bija, takā es palieku pie sava.

pirms 5 gadiem, 2015.12.07 17:39

Meitenei no basketbola

Izlasi vēlreiz, ko esi uzrakstījusi,jo tur viss teksts ir pilns ar kļūdām. Latviešu valodā eksāmenu Tu nenokārtosi, ja neiemācīsies rakstīt!
Ja būtu augstāks intelekta līmenis, tad tādas lietas nenotiktu...meitenes, mācieties, tad pratīsiet arī uzvesties sabiedrībā!...

pirms 5 gadiem, 2015.12.11 19:45

Meitene no basketboola.

Man nav jātērē savs laiks lai rakstitu nez cik pareizi. ka gribēšu tā rakstīšu. Un jaa mēs sabiedrībā mākam uzvesties taka nevaig daudz muldet.

pirms 5 gadiem, 2015.12.24 11:40

...

Šinīs sacensībās viss bija ok, tur meiteņu komandas tik trīs bija

pirms 5 gadiem, 2015.12.07 20:01

aaa

nezinu kas tur notika bet palasot komentarus ta vien liekas ka veca laba siksna ir janem roka :))

pirms 5 gadiem, 2015.12.09 10:55

Vietējās ziņas