Skolēniem nedēļā būs piecas sporta nodarbības 4

Bauskas sākumskolas 3.a klase iesaistījusies Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) rīkotajā projektā «Sporto visa klase». Līdz ar Bauskas skolēniem šajā sportiskajā aktivitātē līdzdarbosies arī Iecavas vidusskolas 3. klases audzēkņi.

LOK informē, ka projektā piedalīsies 43 klases no visas Latvijas. Ceturtdien, 22. oktobrī, Olimpiskajā sporta centrā būs projekta svinīgā atklāšana.

Bauskas sākumskolas direktora vietniece Inita Nagņibeda portālam pastāstīja, ka 3.a klases skolēnus šajā projektā rosinājusi pieteikt klases audzinātāja Daiga Eimusa. Viņas vēlmi atbalstīja skolas vadība, sporta pasniedzēja Aiva Aišpure, ieinteresēti tajā ir bērnu vecāki.

Saņemot apstiprinājumu dalībai projektā «Sporto visa klase», skolēniem ir būtiski mainīts mācību stundu saraksts. Līdztekus divām obligātajā izglītības programmā paredzētajām sporta nodarbībām trešklasniekiem nedēļā būs vēl trīs stundas. Vienā no papildu stundām viņi apgūs kādu sporta spēli, viena būs vispārējās fiziskās sagatavotības un vingrošanas nodarbība. Reizi nedēļā Bauskas skolēni dosies peldēt uz baseinu Pasvalē. Finansējumu šīm aktivitātēm paredzēts rast skolas budžetā.

«Projekts ir ilgs, skolēni tajā darbosies vēl trīs gadus. Bērni noteikti būs ieguvēji, jo šajā laikā viņiem būs iespēja uzlabot savu sportisko formu. Noderīga šī darbošanās būs arī sporta pasniedzējai A. Aišpurei, jo LOK projekta dalībniekiem piedāvā daudz jaunu, oriģinālu metodisko materiālu. Gandarī, ka mūs atbalsta vecāki, novada pašvaldība,» skaidro I. Nagņibeda.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

būtu jauki

ja 5stundas nedēļā būtu ne tikai Bauskas sākumskolas 3a klasei...

pirms 5 gadiem, 2015.10.21 10:47

piekrītu

Tiešām būtu jauki, ja arī citām klasēm vismaz 1 sporta stunda nāktu klāt.
Un baseins!!!
Vismaz 1-2 reizes mēnesī. Bauskas bērni to būtu pelnījuši!!!!

pirms 5 gadiem, 2015.10.21 12:26

io

apsveicami. un superīgi paveicies. par rezultāta apjomu šajā eksperimentā arī nav pat šaubu ēnas.viss ir super. tikai...........kā pilotprojekts. valsts un pašvaldības, un arī skolas nav gatavas masveidīgai projekta realizācijai, jo 1) nav bāzes, kur sportot daudzveidīgi. stadions, zāle kā minimums, lielā, nevis dažādi pielāgojumi. baseins, ledushalle vai trase tuvākajā mežiņā, 2) sporta inventārs skolēnam. 3) transports uz halli vai baseinu tehniski un finasiāli 3) skolu stundu tīkla pārmaiņas, da vēl kādas, ja tā sporto visi. 4) kadri. ja to visu var sakārtot, tad mey be!

pirms 5 gadiem, 2015.10.21 20:42

ha-ha

Forši- man 5 brīvas stundas, jo iešu uz ambulanci pēc atbrīvojuma un man to iedos!

pirms 5 gadiem, 2015.10.24 16:07

Vietējās ziņas