Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēniem sācies ziemas brīvlaiks

Vispārizglītojošās mācību iestādēs noslēdzies pirmais semestris. Skolēniem ir brīvlaiks, mācības viņiem atsāksies nākamā gada 6. janvārī.

Pēdējās pirmā semestra mācību dienās skolās notika dažādi Ziemassvētku pasākumi, skolēni pulcējās skaisti izrotātās klasēs, centīgākie audzēkņi saņēma suminājumus. Pie bērniem dažviet ciemos nāca Ziemassvētku vecīši.

Daudzus īpaši priecēja Bauskas sākumskolas 2.a klases mācību telpa. Tās griestus rotāja balti «sniega mākoņi», kuros bija iekārtojušies rūķi, kas bērniem meta dāvanas. «Bauskas Dzīvei» skolēni atzina, ka šādā skaisti izdekorētā telpā ienākt ir īpašs prieks. Kad ārā viss ir pelēks un drūms, baltie «sniega mākoņi» pie griestiem palīdz uzburt Ziemassvētku noskaņu.

Klases audzinātāja Sanita Šmite stāsta, ka telpas rotāšana ir rūķu jeb vecāku ideja. Viņa min māmiņas, kuru izdoma un čaklās rokas palīdzējušas klasi pārvērst skaistā brīnumu telpā. Tās ir Anita Kuķalka, Marina Mengote, Aija Tēraude, Rita Laiškone, Anda Smilškalne, Diāna Savicka un Daiga Eglīte. Ar padomu un atbalstu klases rotāšanā iesaistījušies arī pārējie vecāki.

Idejas baltajiem «sniega mākoņiem» noskatītas virtuālajā vidē. Piepūstie baloni noklāti ar divpusējo līmlenti, kurai piestiprinātas baltas vates pikas. Ar vecāku gādību tapuši arī pie klases sienas piekārtās Ziemassvētku zeķes. Rūķi gādā, lai katru dienu tajos būtu mīļas dāvaniņas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas