Skolēnu brīvlaiks šodien Bauskas Valsts ģimnāzijā sākas ar metodisko dienu novadu pedagogiem

Skolēnu brīvlaika nedēļa 21. oktobrī Bauskas Valsts ģimnāzijā (BVĢ) sākas ar metodisko dienu Bauskas, Rundāles, Iecavas un Vecumnieku novada pedagogiem. To rīko Bauskas Valsts ģimnāzijas metodiskais centrs, sadarbojoties ar projektu „Skola2030”, portālu informē Lāsma Krastiņa, BVĢ izglītības metodiķe.

Reģistrēto dalībnieku skaits – 150. Darba kārtībā gan kopīgas lekcijas, gan nodarbības mācību priekšmetu skolotājiem grupās, atklāj L. Krastiņa.

Rīta pusē darbs pedagogiem sāksies ar Edmunda Vanaga, Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes lektora, lekciju „Ko nozīmē skolēna vadīta mācīšanās? Kompetenču pieeja izglītībā.” Pēc tam Raunas vidusskolas direktors, programmas “Iespējamā misija” kurators Edgars Plētiens strādās ar skolotājiem lekcijā “Vērtēšana kā process: vērtēšana mācīšanās atbalstam”.

No pulksten 12.10 sāksies nodarbības mācību priekšmetu skolotājiem. Atsevišķās grupās strādās matemātikas pedagogi, vēstures un sociālo zinību skolotāji, bioloģijas, ģeogrāfijas, fizikas, ķīmijas, dabaszinību, latviešu valodas un literatūras, mājturības/tehnoloģiju un informātikas, kā arī svešvalodu skolotāji.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas