Skolēnu firmu konkurencē nav viegli izvēlēties labākos 1

Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) reģionālajā gadatirgū Bauskas kultūras centrā 29. novembrī piedalījās 30 jauno uzņēmēju firmas no Bauskas, Iecavas, Īslīces, Rīgas. Konkurence un kvalitāte produktiem bija tik augsta, ka žūrijai nenācās viegli izvēlēties labākos – gan nominācijas, gan simpātiju balvas saņēma vairāki SMU, informē SMU konsultante no Īslīces vidusskolas Rita Straumīte.

Nominācijā «Labākā pārdošanas komanda» nosauktas «LilaCards» ar apsveikumu kartītēm, «Trippy shade» ar batikotām kaklasaitēm, tauriņiem un krekliem, «Ideja» ar lavandas spilventiņiem un magnētiem. Videi draudzīgus produktus ražo SMU «Keitiņas», kas piedāvā salmu lellīšu magnētus, «ECOjoy» ar ābolu veltēm, «Omes tējas» ar zāļu tējām lina iepakojumā.

Inovatīvus produktus piedāvā SMU «Healten elixir», kas ražo masāžas jostas ar kastaņiem, «Cuppiness» ar siltumu glabājošiem krūžu vāciņiem, «VIZ» ar lampiņu virteņu abažūriem.

Sociāli atbildīgākie bija SMU «Dzītars» ar pašgatavotām dāvanām, «ALH» ar mācību vielas apkopojumiem eksaktajos priekšmetos, «A-Z-K» ar koka spēlēm. Labākais stends bija SMU «Veselība un skaistums» ar dabiskiem skrubjiem un tējām, «Taurenis» ar aksesuāriem, «L.E.S.» ar latviskiem darinājumiem no dabīgiem materiāliem.

Simpātiju balvu Bauskas biznesa bibliotēka pasniedza SMU «Ideja», Kultūras centrs – «Trippy shade» un «Omes tējas». Bauskas novada dome uzteica «Trīs bantes», «Varavīksne», «Roku rokā», «D&P», «Pārsteigums», «Ideja» un «Dzītars».

Laikraksts «Bauskas Dzīve» īpaši uzteica «Healten elixir». SIA «Gusto» apbalvoja «Keitiņas», «Veselība un skaistums», «Healten elixir». Uzņēmēju klubs «Bauska'97» īpaši uzslavēja SMU «Pixels» ar telefonturīšiem un «Keitiņas». Firma «Veselības eliksīrs» apbalvoja «Healten elixir», «L.E.S.» un «Keitiņas».

«Swedbank» balvas saņēma «Pixels», «Keitiņas», «A0Z0K», «Varavīksne», «Krāsainais eirīts», «Roku rokā», «Dzītars», «LilaCards», «ALH», «Taurenis», «L.E.S.», «Veselība un skaistums», «Healten elixir».

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jautājums

Kāpēc no Vecumnieku novada nevienas skolas nepiedalījās?

pirms 5 gadiem, 2015.12.13 17:03

Vietējās ziņas