Skolēnu uzņēmumus tirdziņā apbalvo

Bauskas un Iecavas novada skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) pavasara gadatirgū centrā «Rīga Plaza» ieguvuši vairākas balvas, informē biznesa izglītības biedrības «Junior Achievement Latvija» (JAL) mārketinga vadītāja Antra Laumane.

Pamatskolu grupā Bauskas sākumskolas SMU «Be happy!», kurā strādā Paula Kļaviņa un Jasmīna Āne no 4.b klases, ieguva labākās pārdošanas komandas titulu. Vidusskolu grupā šo pašu balvu piešķīra Bauskas Valsts ģimnāzijas SMU «PomPom». Par videi draudzīgāko produktu nosauktas koka puzles, ko ražo Iecavas vidusskolas SMU «Eco Toys», sociāli atbildīgākā SMU tituls – Īslīces vidusskolas «Vision» ar smilšu kino.

Banku augstskolas simpātiju balvu par gudru uzņēmējdarbību saņēma Iecavas vidusskolas SMU «WineWood». Iespēja piedalīties Rīgas biznesa skolas «Start-Up» darbnīcā būs Bauskas 2. vidusskolas SMU «Hennas Tetovējumi» dalībniecēm, jauniešiem no Īslīces vidusskolas SMU «Vision» un Iecavas vidusskolas SMU «Eco Toys». «Hennas Tetovējumi» ieguva arī centra «Rīga Plaza» simpātiju balvu par «pakalpojumu īstajā laikā un vietā».

Kopumā no 122 SMU Bauskas un Iecavas novadu pārstāvēja 14 jauniešu uzņēmumi. Viņu konsultantes skolotājas ir gandarītas par jauniešu aktivitāti, izdomu un neatlaidību.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas