Skopojas ar naudu Bauskas novada svētkiem 20

Bauskas novada svētkiem no pašvaldības budžeta atvēlēti 6000 latu. Novada dome atradusi veidu, kā no šīs naudas ietaupīt divus tūkstošus. Finanšu komitejas sēdē 22. jūnijā deputāti apstiprināja grozījumu novada budžetā. Tad arī tika nolemts «SEB bankas» piešķirto 2000 latu dāvinājumu novada svētku sarīkošanai iekļaut kopējā svētku tāmē. Tādējādi izdevumi svētkiem netiks palielināti, savukārt pašvaldība ietaupīs divus tūkstošus, ko izmantos citiem mērķiem. Bauskas kultūras centra direktore Ilva Vansoviča skaidro, ka, sastādot šī gada budžetu, novada svētku sarīkošanai ieplānoti seši tūkstoši latu. Kad viņa uzzinājusi, ka «SEB banka» dāvā svētkiem divus tūkstošus, bijusi gandarīta, ka varēs gatavot plašāku programmu. Finanšu komitejā deputātu nolemto I. Vansoviča nevēlējās komentēt. Viņa piebilda, ka pērn svētku rīkošanai izlietoti apmēram astoņi tūkstoši latu. Galīgais lēmums par svētku finansējumu jāpieņem novada domes sēdē 30. jūnijā. «Bauskas Dzīve» jau vēstīja, ka Bauskas novada svētki šogad ilgs no 29. jūlija līdz 9. augustam. Katru dienu vienā no pagastiem notiks koncerti, kuros uzstāsies vietējie, kā arī citu pagastu amatierkolektīvi. Plaša svētku noslēguma programma paredzēta 9. augustā Bauskā. Dažādi pasākumi plānoti laukumā pie novada domes ēkas. Pilsētas stadionā noritēs sportiskās aktivitātes, programmu savā pagalmā gatavo Novadpētniecības un mākslas muzejs. Pilskalna estrādē būs Lielā ēdamiela, plkst. 19 sāksies noslēguma koncerts. Līdztekus novada amatierkopām tajā uzstāsies arī mūziķis Lauris Reiniks.

Pievieno komentāru

Komentāri 20

zzz

nu i nevajag vispār. nav ko vispār naudu tērēt. atceros to murgu - Bauskai 400. ja uz citu pilsētu svētkiem (Cēsis, Sigulda) tūristi plūda, amatnieki ietirgoja teju vai gada peļņu, tad Bauskā kārtējais balagāns ar Ķīnas preču tirgotājiem un vietējiem pašdarbniekiem. un nesakiet, ka visu izšķir nauda!!!
Bauskai ir ideāls tūrisma potenciāls - pati Bauskas pils un 2 Eiropas nozīmes kult. objekti Mežotnes un Rundāles pils 10 km rādiusā. Izcils Novadpētniecības un Vēstures muzejs! A7 iet cauri. bet nav. nekā te nav. un ļoti skumji, ka tā.

pirms 9 gadiem, 2011.07.01 15:29

VISZINIS

Es tikai nesaprotu kādēļ kaut kas jārīko katrā PAGASTĀ??? TĀ IZVĒRSTIES... nu tad varbūt katrā ielā sāksim rīkot? BAUSKA IR VIEN UN VISI ZINA KUR TĀ ATRODAS!!!

pirms 9 gadiem, 2011.06.29 10:40

Rezumee

Labiem svētkiem nevajag daudz, tik vien kā radošus cilvēkus, priecēt gribošus dalībniekus un pozitīvus svētku apmeklētājus. Ar pirmo un otro tā kā būtu kārtība, tik tie apmeklētāji mums tādi - ar darvas mucu azotē! Šajā pilsētā nekad labs nebūsi vai tur 1 vai 10 tūkstoši! Skumji!

pirms 9 gadiem, 2011.06.27 23:11

Kurmis

Klau, bet iepriekš bija minēts, ka Bauskas svētku gala pasākums ir 6.augustā! -- Kāpēc šeit tiek publicēta neprecīza informācija???

pirms 9 gadiem, 2011.06.27 14:58

Nafig Tautai svētkus, pieminekļi jābūvē -novadam, iz***uši naudu pa labi un pa kreisi, nu tik ietaupīs. Kauns un negods tiem LAUĶIEM.

pirms 9 gadiem, 2011.06.27 08:47

juris

Paskatieties,kas ziedo Līgo pasākumos Sinavilā,Ikšķilē.,Saldū..nu ne jau vietējie uzņēmēji ir sponsori,bet Latvijas bagātākie uzņēmēji-tā kā Ilviņa pakustini pakaļu un organizē pasākumus Bauskas estrādē uz kuriem ieradīsies visi Latvijas iedzīvotāji un dos ieņēmumus Bauskai!!!

pirms 9 gadiem, 2011.06.27 00:52

ES

Palasīju šo diskusiju un man radās jautājums, - gan sev gan šīs diskusijas dalībniekiem,- vai mums ir vajadzīgi šādi svētki? Iepriekš jau paredzami, salāpīti ar vietējiem (tātad -bezmaksas) pašdarbniekiem, no vasaras brīvdienām atrautiem skolniekiem, šķidru apmeklētību un vienu Latvijas mēroga ZVAIGZNI finālā? Un tas tikai tāpēc, lai daži no izredzētajiem varētu savā kalendārā ielikt ķeksīti, pašapmierinātībā tvīkt no izdzertā alkohola daudzuma un labi padarīta darba apziņas...Un tie ieekonomētie pāris tūkstoši labi noderēs dažu centīgāko darboņu prēmijām....

pirms 9 gadiem, 2011.06.26 23:13

ss

Ko uzklupuši Ilvai kā vilki.
Vai kultūras darbiniekiem jāstaigā pa ielām ar ubagošanas kārbiņām? Nu gan cilvēkiem domāšana.
Kur tad ir tie bagātie kas Bauskas pusē ir ar mieru ziedot.

pirms 9 gadiem, 2011.06.26 19:33

Pietiks ar vienu lielu pasākumu novadā, priekš kam dzenā tos cilvēkus no pagasta uz pagastu. Apnicis. Vai kāds ir aprēķinājis, cik maksā viss šis balagāns? Tapēc jau pagāšgad tērēja 8 tūkstošus! SEB banka ņemiet šo naudiņu nost, ja ziedojums neatbilst plānotajam mērķim. Novads nu gan baigi ietaupīs, būs atkal jauna štata vieta klāt!

pirms 9 gadiem, 2011.06.26 18:24

janka - pjanka? Ja nezini, - negvelz niekus, -- izguli dzērumu un tad laid bezdeļus

pirms 9 gadiem, 2011.06.26 00:08

janka

Bet kā tiek organizēts Kantrī festivāls,kur Bauskas novada dome vispār nedod naudu,bet plūc laurus??? Nu tas,ka nepaprasa īres naudu par pilskalna estrādi nu nav pieminēšanas vērts,bet Veips būs uzvalciņā un teiks atklāšanas vārdus...skumji,jo visu organizē Ruža Mārtiņš un pats arī meklē sponsorus!!! Bet,kas notiek mūsu novadā ,kur kultūras dzīvi vada Vanzoviča Ilva??? Ja jau novads nedod naudu ar uzviju,es neko neorganizēju!!! Ilviņa-tev jāmeklē sponsori,jārīko visas Latvijas pasākumi,lai ar tiem Bauska pelnītu ieņēmumus,bet ne kā līdz šim nav naudas,nav pasākumu...iLVIŅA,TEV TAČU MAKSĀ PAR TO ALGU!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.06.25 23:50

sss

Atbilde-kāpēc/
Jums jau pašiem bija jādomā par līgo vakara organizēšanu saviem ciemiņiem, gaidiet ka noliks gatavu priekšā. Bet negribās ieguldīt savu darbu un līdzekļus, labāk sarakstīt forumā savas negācijas.

pirms 9 gadiem, 2011.06.25 15:16

tyj

Vai nav smieklīgi?- ietaupīja 2000!!! Tāds razvods- neviens vairs negribēs konkrētam mērķim ziedot naudu, jo tāpat tā aizies tur, kur gudreļiem būs izdevīgāk. Vispār jau banka, ziedojot naudu, vēlējās nedaudz uzlabot svētkus, piemetot klāt līdzekļus. Kās iznākums?- identisks sākotnējam! Nekas nemainījās, tikai naudiņu parotēja un iebāza citur.

pirms 9 gadiem, 2011.06.25 10:44

skumjais

100. ,taisnība Es, ako te vairs var vēlēties. nekādas loģiskas domāšanas mūsu novada deputātiem nav. Vanzovičas kundze palikusi par ķīlnieci, kā gribi, tāgrozies. kauns Veipam un viņa kompānijai.

pirms 9 gadiem, 2011.06.25 09:32

Es

Par to jau nav ko brīnīties. Kamēr lēmumus pieņems kāds cūkkopis, komjauniešu instruktors u.c. "augstas kultūras cilvēki", tikmēr Bauskā nekas nemainīsies. Lūdzu SEB banka atsauc savu dāvinājumu šādas nepateicības dēļ...

pirms 9 gadiem, 2011.06.24 21:50

kvā

Man nu galīgi nevajag tos svētkus, vai tur 6 vai cik tūkstoši.

pirms 9 gadiem, 2011.06.24 20:27

kāpēc?

Tik brīnišķīgs pilskalns Bauskā . Atbrauca ciemiņi , kauns bija...Kā katru gadu Jāņos tukšums... paklausās visapkārt , cik centīgi kultūras darbinieki strādā... neaizbildinieties ar līdzekļiem , mūsu pašu kopas būtu ar mieru pasākumu greznot ...nekas nemainās ar Vanzoviču galīgi nekas.

pirms 9 gadiem, 2011.06.24 19:42

eee

Kauns Bauskas deputātiem.
Lai viņi paskaidro kur viņi tos ietaupītos 2000,-Ls izlietos.
Ja budžets ir apstiprināts un ir kas vēl papildus ziedo tad tas ir apsveicami. Vai deputāti nevarētu vismaz piezvanīt uz kādu citu novadu un pajautāt cik tur tērē lieliem svētkiem.

pirms 9 gadiem, 2011.06.24 17:38

skaidrs

deputātiem kultūras līmenis ir zems, tādēļ arī viņi paši naudu kultūrai neatvēl....

pirms 9 gadiem, 2011.06.24 17:15

Vietējās ziņas