Skrējiens «Uzvaras apļi» pulcē 47 dalībniekus; četrreiz krīt trases rekordi 2

Jau astoto gadu Bauskas novada Gailīšu pagasta Uzvarā notiek skrējiens «Uzvaras apļi». Ar katru gadu šīs sacensības pulcē aizvien lielāku pārstāvniecību no citiem novadiem, un viesi šogad sagādāja trīs no četriem jaunajiem trases rekordiem.
Sacensībās, kas notika 12. oktobrī, piedalījās 47 skrējēji. Par rezultātiem informē sacīkšu organizatore Aina Indriksone.
Jaunākajā, 2008. gadā dzimušo un jaunāku sportistu grupā abus 1,2 kilometrus garās trases rekordus laboja Iecavas un Ķekavas novada pārstāvji. Iecavnieks Erlends Straumanis trasi veica trīs minūtēs un 54,1 sekundē, kas bija par astoņām sekundēm ātrāk nekā iepriekšējais rekords. Otrais – Mareks Jātnieks no Īslīces pagasta, trešais – vēl viens iecavnieks Gusts Ziemelis.

Interesanti, ka jaunākajā meiteņu grupā ātrāk par trases rekordu skrēja Aleksandra Mitusova no Īslīces, bet viņai otrā vieta, un rekords tomēr ķekavietei Melānijai Zālītei, kas pirmā šajās sacensībās skrēja ātrāk par četrām minūtēm un finišēja pēc trim minūtēm un 56,7 sekundēm, par 24 sekundēm ātrāk par iepriekšējo rezultātu. Trešā – Paula Pūķe no Iecavas novada.

Līdzīga situācija arī 2003. – 2007. gadā dzimušo jauniešu konkurencē, kur ātrāk par 3,3 kilometrus garās trases rekordu skrēja Žanete Sinkovska no Iecavas, bet arī viņai otrā vieta, bet rekords Artai Marijai Dreimanei – 14 minūtes, 14,7 sekundes, 19 sekundes ātrāk par iepriekšējo rekordu. Trešajā vietā, spēcīgi atpaliekot no iepriekšējiem rezultātiem, bijušo rekordu īpašniece jaunākajā un šajā grupā Selīna Balakāne no Bauskas. Puišiem uzvarēja Gints Zilpuris no Bauskas, no Mārtiņa Bukša rekorda atpaliekot par vienu sekundi. Šeit pirmajā trijniekā visi baušķenieki – otrais Ernests Limbergs, trešais – Andris Skadiņš.

Pieaugušo grupā dāmām ātrākā bija Elīna Barone no Ogres, otrā – Zane Kaspare no Uzvaras ciema, trešā – Marija Terēze Dzierkale no «Folkmaņu» komandas. Savukārt vīru grupā savulaik trases rekordu uzstādīja soļotājs Ruslans Smolonskis, kas pašlaik ir Latvijas vieglatlētikas izlasē. Tomēr 4,4 kilometrus garo distanci 15 minūtēs un 3,6 sekundēs veica ķekavietis Mareks Zālīte, iepriekšējo rekordu pārspējot par 17 sekundēm. Otrais – Lucs Tomass Noess no «Folkmaņu» komandas, savukārt trešais – Gatis Barons no Ogres.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Sveiciens

Cik skaista skola! Sveiciens skolas jubilejā!

pirms gada, 2019.10.17 23:08

Vietējās ziņas