Slakteris sezonu sāk ar otro vietu Vācijā 3

Vācijas pilsētā Brodenbahā noslēgušās starptautiskās Vācijas sacensības ūdensmotosportā, kur Latvijas pilots Uvis Slakteris izcīnīja otro vietu prestižajā F2 klasē, portālu informēja Latvijas Ūdens motosporta federācijā.

Baušķenieks Uvis Slakteris šīs sezonas pirmajās starptautiskajās sacīkstēs 5. maijā uzrādīja pārliecinošu un stabilu rezultātu. Sacensību pirmajā, otrajā un, trešajā braucienā izcīnot otro vietu, un ceturtajā braucienā nemaz nepiedalījās, jo bija nodrošinājis sev otro vietu jau trijos braucienos.

Savukārt pirmo vietu izcīnīt vairs nebija iespējams, jo visos iepriekšējos braucienos uzvarēja pieredzējušais vācu pilots Stefans Hagins. Arī viņš ceturtajā braucienā nepiedalījās. Trešo vietu izcīnīja austriešu pilots Tempers.

"Esmu gandarīts par veiksmīgi uzsākto sezonu. Tā kā šīs ir pirmās lielākās šīs sezonas un arī nozīmīgākās pārbaudes sacensības pirms pasaules čempionāta, tad katrs sportists, tai skaitā es, vēlējās pārbaudīt gan savas, gan tehnikas spējas. Viegli nebija. Kvalifikācijā paliku trešais, tāpēc pirmajā braucienā startēju no trešās pozīcijas.

Starts izdevās ļoti labs, un izrāvos uz otro vietu, kuru arī saglabāju visu brauciena laiku. Arī pārējos braucienos izdevās izcīnīt otro vietu. Tas, ka aiz manis palika pašreizējais Eiropas čempions un pasaules čempionāta trešās vietas ieguvējs lietuvietis Riabko, dod cerības un motivāciju, ka varu cīnīties par vietu uz pjedestāla arī pasaules čempionātā," teic Uvis Slakteris.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Jurka

Apsveicu,bet cik dalībnieku tajā dārgajā,izredzēto sporta veidā? Laivai vien man jāstrādā būtu 20 gadus,lai nopelnītu,bet tas nekas,lai arī turpmāk veicas. Man patīk.ka z,s Mālnieki atbalsta sportu.

pirms gada, 2019.05.08 15:08

Vietējās ziņas