Slēdz DK «Daugava» veikalu Bauskā 4

Sakarā ar zemo rentabilitāti šomēnes slēgts DK «Daugava» veikals «Piena un maizes nams» Bauskā, Pionieru ielā 2. Uzņēmuma mārketinga projektu vadītāja Anna Lencberga «Bauskas Dzīvei» atklāja, ka pašlaik aktīvi tiek meklētas citas tirdzniecības platības, kur cilvēku plūsma būtu lielāka.«Līdzšinējai vietai ģeogrāfiskais novietojums arī nebija slikts - iepretim lielveikalam «Rimi» - un ar ērtu piebraukšanu. Taču klientu daudzums nebija pietiekams, lai šī vieta atmaksātos. Līdzšinējās nomas telpās nebija iespējams tirgot arī uzņēmuma jaunāko produkciju - desas un gaļas izstrādājumus. Būtu ideāli, ja nomas platību varētu rast «Rimi» telpās, taču pagaidām tur brīvu vietu nav,» stāsta A. Lencberga. Viņa arī pateicās baušķeniekiem par uzticību daudznozaru kompānijai «Daugava» un atgādināja, ka uzņēmums ir viens no tiem Latvijā, kas produkciju ražo, neizmantojot konservantus, ķīmiskās piedevas, piena pulveri, augu taukus un citas mākslīgās izejvielas, bet lieto tikai dabiskus produktus. Baušķeniece Viktorija neslēpa skumjas par nelielā veikaliņa slēgšanu, jo tur parasti nav bijušas rindas, produkcija vienmēr svaiga, ar klienta karti bijušas ievērojamas atlaides, turklāt vienmēr saņemta labvēlīga personāla attieksme.  «Lielveikalos «Daugavas» piena produkti nav pieejami, šur tur vēl var atrast «Sērenes» maizi. Klientu lojalitātes karti droši vien varēšu izmantot citos uzņēmuma veikalos Rīgā, Jelgavā vai Sērenē. Taču tas būs reti. Ir jau taisnība, ka lielie aprij mazos. Taču, manuprāt, sāls ir tādā «piparbodītē» kā šī. Man tur daudz laika nebija jātērē, lai nopirktu pašus nepieciešamākos produktus - pienu, krējumu un maizi. Turpretī ieej lielveikalā, tas vienā rāvienā aprīs gan laiku, gan arī maciņā esošo,» teic Viktorija.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

nevaru

Nekādi nevaru saprast kā Bauskā daži pārtikas produkti var būt dārgāki kā Berlīnes centrā?

pirms 9 gadiem, 2012.01.02 22:19

annika

Protams, cilveki dkataas uz cenaam, un pirks, ku leetaak. no zemnieka svaigu pieninu var nopirkt pa 1 latu 3 litru burku,. un tu zini, ka taa ir kaartiiga manta. mani ar neuzrunaaja, teiktais par konservantiem. diemzeel,
, .
,

pirms 9 gadiem, 2012.01.02 22:16

Ja man jāpērk 0,7l piens par latu i to vēl dārgāk, tad es ņemu no zemniekiem tiko slauktu pienu un maksājhu augstākais 0.50 ls par litru. UN mani nu nemaz neuzrunā teikums ražojam bez konservantiem.

pirms 9 gadiem, 2012.01.02 14:08

Ese

Nu tak vajag domāt ar pa cenām ne tikai par vietu. Būtu pieņemamas cenas būtu arī pircēji

pirms 9 gadiem, 2012.01.02 11:09

Vietējās ziņas