Slēgtās Dzimtmisas skolas ēka neieinteresē potenciālus pircējus 3

16. janvārī plānotajai slēgtās Dzimtmisas skolas ēkas izsolei nepieteicās pretendenti, un domei būs atkārtoti jālemj par izsoles rīkošanu, noskaidroja aģentūra LETA.

Kopumā Iecavas novada pašvaldība ceturtdien bija iecerēju pārdot trīs īpašumus, taču izdevies pārdot tikai vienu.

Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Diāna Goldmane aģentūrai LETA skaidroja, ka izsolē par 17 700 eiro pārdots nekustamais īpašums Rīgas ielā 36 Iecavā. Izsolē bija viens pretendents, kurš iegādājies īpašumu jau pēc viena izsoles soļa. Izsolāmā īpašuma nosacītā cena bija 17 600 eiro, bet izsoles solis - 100 eiro. Uz īpašuma atrodas dzīvojamās ēkas un saimniecības ēkas jaunbūves.

Savukārt īpašumu "Dzimtmisas skola" un "Altiņi" Dzimtmisā izsolēm neviens nebija pieteicies. Par šo objektu nodošanu izsolē atkārtoti dome lems 28.janvārī.

Jau ziņots, ka iecerētās Dzimtmisas skolas ēkas izsoles sākumcena bija noteikta 75 900 eiro.

Nekustamais īpašums "Dzimtmisas skola" ir 3,4 hektārus plašs zemesgabals, kā arī skola, kuras kopējā platība ir 926 kvadrātmetri, un saimniecības ēka ar 179 kvadrātmetru platību.

Dzimtmisā pašvaldība izsola arī īpašumu "Altiņi". Tajā ietilps zemes vienības 0,21 hektāru platībā un būve. Objekta sākumcena bija 20 400 eiro.

Tāpat vēstīts, ka 2018.gadā pēc plašām diskusijām Iecavas novada domes deputāti nolēma reorganizēt Iecavas internātpamatskolu un Dzimtmisas pamatskolu, tās abas apvienojot. Deputātu vairākums nobalsoja par Iecavas internātpamatskolas un Dzimtmisas pamatskolas reorganizāciju, tādējādi no šī mācību gada Iecavas novadā vispārējās izglītības programma tiek īstenota divās mācību iestādēs - Iecavas vidusskolā un Iecavas pamatskolā, kas darbojas līdzšinējā Iecavas internātpamatskolā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

prātnieks

Laikam tie sākuma cipari ir par lielu? Varbūt vajadzēja šīm Dzimtmisas ēkām izsoli ar daudz zemākiem cipariem - varbūt kāds paņems...( ēkas jau nolietotas,bez pielietojuma nākotnē un vēl, ja neteiktu - grausti).

pirms gada, 2020.01.18 11:18

Cits viedokis

Tu nu gan necik prātīgs neesi..Dzimtmisas muiža nekad nav bijusi grausts.Gudram un naudīgam cilvēkam tā varētu būt laba iespēja.Bet,ja nesanāk,cien. dome varētu pati ko vērtīgu uzsākt. Beigu beigās tā ir novada vecākā muižas ēka. Vēsture,kura jāsaglabā.????

pirms gada, 2020.01.20 17:34

Vietējās ziņas